Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Číhoště už to teda přestěhovat nestihli :-(
  • 150 Kč. Pokud měříš nad 150 cm :D Dost mě těší že češi se taky snažej.
  • Kolik je vstupné ?
  • Omg ten AC3 jak hipujou ... :D A pak vsichni budou zas brecet .. Presne .. Prej tuny spis tuny odpadu az na vyjimky .. Mozna AC3,kdyz si nevzpomenu,ze kazdej den na me vyskoci tuny reklam s ac3 a jak to bude uzasny a bla bla pak Far Cry 3 od kteryho nic necekam video mi stacilo napr odjistil mu granat bouch u enemaka a nemak nic zadna krev jen vybuch prach :D .. Ja cekal aspon ruka pryc,nebo tak nic .. Takze nejocekvanejsi hry budou zas ty o kterych se nejmin mluvi
  • dilinja
    bohuzel nas trh neni tolik atraktivni v usporadani velke akce takze s tim souvisi absence killer titulu. Ale vubec se nezlobim ze se aspon o neco takoveho pokouseji usporadat u nas. Mozna za par let az stoupne akce na popularite tak bude vic her samozrejme pokud bude uspesny tenhle rocnik.

    edit// reakce na Ringwraith
  • Microsoft hodně slabý. Sony taky nic moc.

    AC3 a ZombiU pořád ale hodně lákaj. Navíc to je tak 8-10 let, co jsem byl v Praze, když nepočítám omezenej výlet na začátku oktávy na gymplu.
  • rancor1223
    Zrovna dneska jsem si na to vzpomněl a podíval se na ten článek pár dní zpátky.
    Bohužel tunu skvělých her jsem nenašel, přesněji, našel jsem jedinou hru, o jejíž vyzkoušení bych stál. A to Assasins Creed 3. Ten jste tuším psali že bude jen na WiiU a ještě k tomu námořní mise, která mě vůbec nezajímá. Takže, ne, díky.
    Tak snad příští rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit