Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Takže ví jakej si šmejd

  • Mart9

    Vzhledem k tomu, že se s ním potkávám na třech herních webech, tak bych řekl, že mě zná.

  • Jack1947

    Třeba tě nezná, slevočkáři.

  • Mart9

    To si teda hodně klesl, takhle nadávat. Snad má každý stejné právo si to koupit. A je každého věc, co s tím bude dělat.

  • Jack1947

    Nic se nemá ale přehánět a pak jen vidět že Japonská hra= Vrchol originality a dokonalosti.

    Nier:Automata je hezká hra zahrál bych siji ještě jednou, a je to i celkem pocta 80-90s hrám ale nic více ani méně... a co si budeme povídat 2B tam dělá toho hodně, jen ukázka toho jak jsou Japonci uvnitř zvrácení! Jenže kdo hraje hry kvůli celkem hezkým androidům že?!

  • Derp_1337

    Ne, sběratelské předměty jdou většinou mimo mě. I když chápu to kouzlo, protože jsem už 2x podlehl a koupil sběratelké předměty k Zaklínači a Warcraftu 😇

    A japonskou herní kulturu považuji za příjemnou změnu oproti západní produkci, protože člověk občas potřebuji změnu. Osobně mě už přestalo bavit neustále hrát nekonečné série typu CoD, GTA, Assassin Creed, Need For Speed, atd. Proti těmhle zatuchlým sériím a jejich méně úspěšných klonům je Nier Automata závan čerstvého vzduchu.

  • 0011

    Snad ne, ale hlavně aby to nedopadlo takhle 😀

  • 1888

    Myslím že zrovna u Cyberpunku to bude OK - jak jsem se právě dověděl tak bude potřeba hru předem zaplatit (kartou nebo převodem na BÚ) a při ceně 7 599,- si moc edicí nekoupí ani ty největší spekulanti 😂

  • mr.clayman

    Naopak marže z prodeje těchto edic bývají pro vydavatele minimální, takže je to opravdu jen "dárek" pro ty nejvíc skalní fanoušky.

  • Jack1947

    Ta figurka je asi ftip ne 😀 to nevypadá jak z té hry!

  • 0011

    Neseženeš ani jednu, protože ti to vykoupí dravější scalpeři, jak říkáš volný trh.

  • Jack1947

    To je docela síla kolik je zájmu o nějakou hloupou sošku, většinou mě zajímá jen hra ale pokud takovýhle prodej pomůžee i lepšímu vývoji her ( více peněz) proč ne že a člověk se zase pokochá při čtení😉Za co jsou lidi ochortni zaplatit kolikrát je to zajímavější jak hry.

  • 1888

    Nesnášet je můžeš - ale nic s tim neuděláš. Máme svobodný trh 😉. Takže snad se mi poštěstí a seženu edice dvě! 😛

  • Keby to bola iba motorka tak by sa mi to pacilo viac. Niesom zberatel, ale sosku mohli spravit aj lepsiu :-/

  • 0011

    Momentálně jsem v procesu stěhování, ale svoje sběratelky dávám do takové vintage zasklené knihovny, takže lapače prachu to jsou pouze pokud to není kam dát. Cyberpunk 2077 je přesně moje krevní skupina, těším se na něj od ohlášení, ale tahleta soška se mi vyloženě nelíbí, stejně tak nemám sběratelku zeldy kde je sice polystone, fajn, ale ten plastový master sword vypadá strašně kýčovitě, levně a křehce. Navíc v dnešní době kdy člověk může pc krabicovky rovnou vyhodit po instalaci, teda pokud nemá internet z pravěku, koupím jenom digitálně. Mám takle pár pc her jako zaklínače trojku, gta 5, naposled doom 2016 ale to jsou spíš právě ty věci, které bych v dnešní době označil za lapače prachu. Figurka ti udělá větší radost než placka v krabici o které víš, že jí můžeš vyhodit a nic se nestane. Zrovna tebe bych býval tipnul že máš doma spoustu japonských figurek, pokud se ti líbí hry jako Nier automata, já taky nějaké mám ale nejsem v tomhle fanatik.

  • Corvus

    Tak to jsi dobrej zmr* ;-) Gratuluji.

  • Mart9

    Koupim, nerozbalim a za 20 let prodám. Snad bude Cyberpunk legendární hra.

  • Derp_1337

    To je pro lidi, co mají doma hromadu poliček a neví, co na ně dát. Takzvaný lapač prachu =)

  • lito

    Kýč jak bič!

  • som fanda hry a gamer ako svina, ale tie sošky som nikdy nepochopil....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit