Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže robia to slováci, ale česky "šovinisticky" je to česká firma *1*
    • Všechno jsou Český firmy. A všude jsou Češi. I Slováci jsou Češi. Jen nepovedení. A víš co? Slovani jsou jen špatně přeložení...Čechani. A Germáni? Cha, Čechani. Aztékové? Nope, Čechákové. nový svět? Ale nebuď bláhovej, nový Čechy ;) Neboj, jednou svět znovu sjednotíme - pivem a tvarůžkama. Až budeme po Bratislavě pochodovat s igelitkou a ponožkama v sandálek, vzpomenu si na tebe!
      Moment, řekl jsem Bratislavě? Myslel jsem Čech...Čecha....JSME NEJLEPŠÍ
    • jedinej slovák tam je pokud vim M. Rosa, ostatní jsou Češi, tak se uklidni
  • Predbežný prístup donekonečna aj na konzolách, to je kšeft *5*
  • no to je hovadina *8*
  • Jack1947
    Ještě že né exkluzivně, to bych už nemohl ani spát snad *15* *2* *1*
  • boze to jsou zvasty o komunite,jsou za tim jen prachy od MS,ostuda.pc verze porad neni optimalizovana a nemuzu pokracovat ve stavbach kdyz me to ted pada na dvacet snimku.to chci videt na Xku.ha ha ha
    • Cve, s tim pičováním si jdi vytřít zadel. Mi ukaž, která současná hra ve vývoji má update, kterej výrazně rozšiřuje tvoje možnosti, každej tejden. Jo, je to pořád ještě alfa verze která má svoje mouchy a dojíždí na optimalizaci, ale tahle kritika je za současnýho stavu dost bezpředmětná. Jestli jsi kupoval early access, měl jsi počítat s tím, že jdeš do rozpracovaný verze a nekupuješ finální hru, kde máš na takovou kritiku nárok.
      • co to tu meles,ta hra je porad early acces a pocital jsem s tim.nez updaty a pridavat nepodstatny veci radsi bych uvital optimalizaci kterou ta hra nevidela ani z vlaku.za druhy me nastvalo to jak kecaj o komunite xboxu co jim vytvori co si neumime predstavit,MS jim dal penize a to je cely.bez tech kecu to mohlo byt ne,pak bych nic nerikal a vubec me nevadi ze to vydaji treba i na telefon ty smrcku
    • to je tak ked si xx tisic ludi kupuje tie stupidne predbezne pristupy.
      vyvojarovi moze byt potom buducnost tej hry ukradnuta ked ju uz ma davno zaplatenu vid dayz...

      cest vynimkam ktore z toho vytazili ale vacsina hier len vyuzije ovce.
    • Na Xboxu to pojede jako kuna!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit