Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosíím ... jestli tento web ještě někdo navštěvuje potřebuji pomoct .... po nainstalování češtiny jsem spustila hru ... po dokončení tutorialu jsem se chtěla kouknou na mapu a mapa zde nebyla ... nevím jestli je to jenom nějaký bug z mé strany ale velmi mě to mrzí :( po odinstalování ČJ jsem opět spustila hru akorát v anglickém jazyce (anglicky umím ale né zase nějak profesionálně) načetla jsem teda uložený save a koukla na mapu ... mapa zde byla nevím čím to je ale ráda bych hrála v ČJ prosím o pomoc jestli je tu ještě někdo živ .... *3*
  • Tak jsem si tu češtinu na Oblivion stáhnul a podle návodu pokusil naistalovat do hry. Nechápu, jak to, že to jiným jde, protože mě ta čeština nainstalovat nejde! Čtyři hodiny čumim na instalační obrázek, readme jsem si přečetl už desetkrát, ale nic to nedělá a čeština furt není nainstalovaná. V readme se píše, že to potrvá několik desítek minut, já tu čekám už 4 hodiny a nic! Akorát to píše, že instalace češtiny nebyla dokončena a to je celý. Ani disk nechroupe, NIC! N I C !!! Takže jsem milou báječnou češtinu hodil do koše a smazal, Oblivion jsem odinstaloval, protože anglicky neumím a bez češtiny je to na nic. Fakt skvělý!!!
    • No tak ty seš kus debila *7* *1* *1* *1* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit