Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestaňte vyrábět zasraný češtiny do her.......a vy ostatní se radši začněte učit nějakej cizí jazyk....
    • si asi trosku d*ment co!
  • BoB.2
    Ještě že jsem to nemazal tet se vrhnu konečně na DLC.
  • Nemůžu si pomoct, ale nesnášim překlady, který měněj pro hru specifickej font na Arial, Tahomu atd. :(
    • montatatana
      Zmenu fontu taky nechapu, vypada to divne pokud clovek hral original.
      • Trochu me zarazi ze neoficialni preklad je stejnym fontem jako original a profesionalni preklad Arialem :(
  • Ono ja tiez idem kupovat original,ale cestina sa dostane von a budu ju mat aj ludia s warez verziou o tom niet pochyb.
    • Grifus
      oprava: "dostala ven"
  • Super, tak ted už rychle dohrát Dead Island a hybaj do obchodu pro krabici Alana *1*
  • Safra nevím kdy mi to přijde :) ..... ale už se nemůžu dočkat :-D
  • Čeština už je dávno. Ja potřebuju češtinu jenom DLC. Stahněte jí někdo a hoďte na uloz.to nebo jiné download servery. To je pojeb s tím steamem odtamtud to nechci.
    • ´´klikněte v knihovně Steamu pravým tlačítkem myši na Alana Wakea, zvolte položku Vlastnosti, přepněte se na záložku Jazyk a tam vyberte češtinu.´´

      Tak CZ pojede jenom lidem co mají Alana zaregistrovaného na steamu? Ta čeština je bez klasického instalátoru?
      • Ano, jen lidem co jsi jí koupili. Nějáký problém?
        • To si tu češtinu můžou strčit do řiti stejně vyšla amaterská čeština tak tak přeci si nebudu k vůli češtině kupovat hru když si ji můžu stáhnou zadarmo a v češtině krom DLC . *1*
          • No rozhodně lepší do řiti než tobě *1*
        • to si urcite nemyslel vazne, ze ne? :D:D pirati se daleko slozitejsi veci nez nejaka "trapna" cestina, nejpozdeji vecer bude na kazdem druhem warez foru, pokud uz neni
          • Bohužel je to tak. Se ještě divím, že jim tam někdo ze srandy nenahrál nějakýho trojáka. Ale to by asi kradenej NOD křičel *1*
        • *thumbs up*
  • Honze
    V pořádku, jsem konečně rád za finální verzi, včetně obou DLC. Abych to teda šel znova instalovat :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit