Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Jaktože není žádná diskuze k Replayi? Vždyť to je jediný důvod, proč by ten pořad někoho mohl zajímat...

    Jinak - těšíte se na článek od pana Vávry? To bude libové podiskutováníčko! *5*
  • Hairy Ass ->

    Důležité slovo je tam pro mě.

    U Skyrim fanoušků tam tento relativizátor chybí.
    "Skyrim je hra roku" vs. "Skyward Sword je pro mě hra roku".
    • Hairy_Ass
      To máš nejspíš pravdu. Ale nemůžeš všechny fandy házet do jednoho pytle, jen proto, že pár z nich tohle napsalo. Nicméně se pravdu o GotY brzo dozvíme - již 10. prosince. *15*
      • Ja se hlavne tesim, az cenu pro nejlepsi X360 hru dostane nejaky multiplatformni titul *7*
        • Hairy_Ass
          Takže buď Portal 2 nebo Batman? *5*
          • Jasne, vsak jsou to obe vyborne hry. Jen jsem asi moc staromilsky, kdyz cekam, ze na nejlepsi hry pro danou konzoli budou nominovany jen exclusive tituly. Podivej na PS3 ... ze ctyr nominaci ctyri originaly. Na Xbox je to 50:50. Mozna by bylo i fajn, kdyby to vyhrala Forza ...
            • Xbox 360 je v mainstream exkluzivkách neskutečně slabý a vždy byl.

              Jinak z dvojice Portal 2 a Arkham City volím osobně jasně Arkham City.
    • Konecne ... konecne dalsi vymluva proc se nemusim zdokonalovat v jazyce anglickem. *7*
      • Co je špatného na tom, chtít ve hře češtinu?
        • Phillios191
          Nic, jen když vidíš člověka co o ní píše u každý hry co vyjde, je to trochu na zamyšlení, toť vše...
          • GlaDOS
            Jenže v Bastionu je dost kecání a né vždy tam pochytíš pointu. Navíc si nemyslím, že se člověk naučí anglinu z her. Můžeš odposlouchat výslovnost ale nové slovíčka, časy a obraty se prostě nenaučíš. Anglinu se učím ve škole. U hry se chci zabavit, odpočinout a pochytit příběh. Výslovnost se dá naposlouchat i s titulky.
      • No ano, ale musíš uvažovat, že BoB.2 může být třeba čtyřicátník, kterého nutil režim učit se rusky. Pro takové lidi mají češtiny smysl.

        Ale pokud je to mladej kluk/chlap kolem dvaceti, tak by skutečně měl radši umět anglicky.
        • Phillios191
          Nejspíš to tak bude(ikdyž podle svého vyjadřování, jen těžko) pokud ano, tak bych mu radil, přesunout se na zbytek života od PC, protože překladatelů ubývá...
  • Já už od čtvrtka čekám na ten Vávrům článek...no táák pohněte..!
    • Tak ted jsem trochu mimo ... o jaky clanek ze se vlastne jedna?
      • Dan Vávra má předvésti jeho názory na Skyrim, který se mu nezdá.
        • A sakra ... to bude exploze. Pred ten clanek by meli pro dobro vsech svych ctenaru umistit nejake varovani. Neco ve smyslu

          http://causticmonologue.files.wordpress.com/2010/07/user83559_pic44678_1257951331.gif

          nebo

          http://www.sg.hu/forumkepek/2007_04/misc_flame_war_in_progress.jpg
          • Hairy_Ass
            Jj, v diskusi bude jistě pěkná bžunda, neboť trollové budou mít žně. *3*
    • Hairy_Ass
      Taky jsem na to zvědavej. *3*
    • Mám pocit že to bude fraška ten článek... Uvidíme co nám napíše. Hlavně potom bude super porovnávat z jeho projektem :-)
      • Osobně se hodlám diskuzi pod tím článkem zdaleka vyhnout. Bude to tam peklo na zemi.

        Přece jen Dan Vávra, který není jen nějaký anonymní internetovej kecálek, bude kritizovat hru ze které se scákla většina hráčskýho světa... to nemůže skončit dobře.
        • Ano, Dan Vávra je neanonymní internetovej kecálek *2*
        • Když to budeš brát z nadhledem tak může :-)
          • Co se týče mě platí pořekladlo:
            Prepare for the worst.

            Mohl by to tam ale skočit trollnout anonymně... *6*
    • Beztak bude až v pondělí :/
      • To by mě pěkně nasrali pokud vím tak v podcastu říkál že během víkendu to bude viset..!
        • sleepless
          Říkal jsem, že se na něj během víkendu podívám (někdy chce člověk během víkendu dělat i něco jiného, než jen pracovat ;), přesný den, kdy vyjde, jsem ale neřekl. Nicméně, bude dnes navečer.
          • Super, díky. Těším se, jak se zasměju.
            • Hairy_Ass
              Miki: Jelikož si nedávno v diskusi k nové Zeldě napsal, že pro tebe je to za 10/10, protože si její fanda, tak tvoje připomínky k fandům Skyrimu raději nebudu komentovat.... *7*
            • *1*
            • Miki/Ringwraith: A ja se budu vesele pochechtavat, usrkavat teply caj s mlekem a prozpevovat si http://www.youtube.com/watch?v=DRMBxnxWiNQ
            • Ta diskuse bude zase jako magnet na kretény a právě proto se nemůžu dočkat..!
            • No, pokud by jsi se chtěl smát argumentů, Dana Vávry, tak to asi nevyjde. Věřím, že bude mít dobré argumenty.

              Viděl bych diskuzi nějak takto:
              A: "ale nám nevadí, že hra má blbou AI a bugy a průměrnou grafiku, jsme unešení z otevřeného světa a atmosféry"
              B: "buďte si, ale v tom případě nevychvalujte Skyrim jako hru roku, když sami přiznáváte bugy a jen je přehlížíte kvůli jiným věcem"
              A: "herp derp, ano, uznáváme, že pan Vávra má pravdu, hra roku by měla být skvělá ve všech směrech, ne jen v pár a před chybami se zavřou oči, jinak může být hrou roku cokoliv dostatečny vyhypovanýho..."

              Samozřejmě ale diskuzi mohou narušit Skyrim fanboyové, falešní troll Skyrim fanboyové a obecní trollové. A taky naruší *5*
          • Díky to mi stačí..bylo to tak těžké to sem někde napsat..?
            • sleepless
              Nestačí to snad jednou říci? Kdo o tom neslyšel v podcastu, stejně o tom neví...
        • Však vydrž, kdoi kdy něco někdy vydával na web, tak ví, že tam nemůže všechno naházet naráz, ale postupně (tak aby každej článek byl chvíli vidět). Takže už to mají nejspíš ve frontě, akorát to prostě nevydají nahned, to by bylo kontraproduktivní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit