Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze tahle stranka je dobry fake... Nevim, proc me to hodilo na cestinu na GTA 5 kdyz jeste oficialne nevysla ani beta? Boze. Tiscali koukam zije stale v bludech a tak to i bude. Po tech letech co jsem zde lezl, jsem rad, ze jsem svuj stary ucet uz smazal.

    Prominte ale je to zklamani. Odkazy z 65% nefunkcni, a kdyz jo, tak z 10ti% nepravdive... Je to skoda ze tiscali se tak zhorsilo.

    Chtelo by to zabrat....
  • nechapu proc jste vymazali nazor dr.gonza at to byl sebevetsi troll *7*
  • Prej "a k tomu potřebují cheaty"
    ...já bych jim dal "cheaty"... *7* *16*
    • CrocoRay
      Tak u GTA cheaty vždy neznamenaly podvody, ale šlo se s nimi pěkně vyblbnout, i když je pravda, že poslední GTA, kde jsem nějaké používal, bylo San Andreas. U čtyřky jsem strávil více než sto hodin, ale nepoužil jsem ani jeden a důvod byl ten, že hra už se brala tak nějak více vážně, takže kdyby mi tam běhali šašci a pasáci v latexových oblečcích, tak by mě to už tolik nebavilo a přišlo by mi, že to tam nepatří.

      Ale je pravda, že ty cheaty na nesmrtelnost apod. narušují atmosféru hry a ničí zážitek. Alespoň u mě. Pokud mě hra baví, tak se i těžší úsek snažím projít poctivě. Ale musí mě hra bavit :-)
  • Jak malej dr.gonzo *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit