Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alesvondrack

    7/10, to jako vážně?? S odřenýma ušima 3- a to jen za to,že se jim chernobyl jako mapa opravdu povedl a ve 4K vypadají lesy atd opravdu famózně.  Hraju na Xbox X a hra je po vydání v opravdu technický žalostném stavu. Neustálé zasekávání v soubojích,bugy, pořád samý loading, AI nepřátel, NPC v maskách a 3 typy úkolů.... Tohle se jim vážně nepovedlo.  Tohle mělo vypadat úplně jinak. 900 v prdeli a dalsi rozpaky z toho,že je to letos už po několikáté co jsem opravdu zklamaný. 

  • Jack1947

    Hra zajímavá (hrána beta před 2 lety) ale takový typ hry mě moc neba není to moc dlouhé a konců je několik, a jede se zase od znova jestli plná verze je podobná tak v mém případě nwení moc o co stát 😐

    Radši Aotmic Heart jenže těžko říct kdy vůbec už po něm nebylo slyšet.

  • Cryohazard

    Podľa mňa hra s 8/10 hodnotením...

  • russkij_Bogatyr

    Mne sa hra veľmi páčila a samotná dabérka Valeriia Penova - ktorá dabovala Taťánu podala super výkon :) .

  • Co to tady máte za "úžasný" nový systém reklam která vylézá ze spodu a zabere půl obrazovky,když ji odkliknu tak za 15 vteřin vyleze znovu a tak pořád dokola?Asi po páté mě došla trpělivost,recenzi jsem ani nedočetl a s tímto webem končím.

    • radim.zaty

      To je klasika. Majitel webu nasadí agresivní reklamu, čtenáři nasadí blokaci reklam, majitel ještě zagresivní reklamu, čtenáři bez blokace jsou zhnuseni a odcházejí, majitel pláče, že má na webu jen přístupy s blokováním reklam a mele něco o morálce atd. 

      Kdo vydává kvalitní obsah, už dávno vyřešil nebo řeší paywall a předplatné. 


    • Gulivera84

      Taky mi to na MIUI vyskakuje nekolikrat za sebou, a jeste to co uz je koupeno..., des, jako rozumim ze vas to plati, otom zadna, ale trefovat porad krizky, ja uz to beru jako takovou minigru😉😀

    • ales.smutny

      Dík za info, podíváme se na to, to by fakt nemělo dělat.

      • pichpe

        Blbé je, že mi na mobilu (iOS a Safari) při čtení článku vyskočí reklama přes třetinu stránky. Vypnu ji a za cca minutu vyskočí další. Je to poměrně otravné. Ale těším se tedy, až bude placená verze bez reklam 😉

      • namelesswonder

        Bolo by skvelé môcť si zaplatiť za web bez reklám. Just sayin

        • ales.smutny

          Workin on it. Je to překvapivě složité na těch nejjednodušších místech, kde by to nikdo nečekal... :)

          • Nevím jak moc je to složité u vás, ale mě poladění jednotlivých stránek zabralo sotva tři hoďky :-)

            https://ibb.co/xz6DV66

            Přitlačte na obsahu, vymažte reklamy, nastavte přijatelnou cenu a máte šanci.  Teda pokud se alespoň přiblížíte mému návrhu :-D Protože ta nová "grafika" je prostě chaos.

            • Dolero

              Tomu se říkají vkusné a hezky přehledné stránky. Jaká to radost na to pohledět oproti aktuálnímu vzhledu Games.cz. :)

  • dworkin

    Měl by někdo srovnání s Escape from Tarkov?

    • Maxianimal

      Tohle je SP FPS RPGlite hra se stavěním alá Fallout 4 a s větveným příběhem. S EfT to nemá absolutně nic společného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit