Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiši lidi proberte se, co tu pořád melete o grafice, co byste chtěli. Grafika vypadá velmi slušně, ne všichni mají nadupané stroje na to, aby si hru mohli vůbec zahrát. Před vánoci jsem kupoval komp za 16000,- a zahraju to na high detaily a vůbec mně to neštve. Ve hraní nejde jen a jen o grafiku, ale zejména o zábavu. Pokud to bude fungovat tak jak je slibováno - no tak to je přeci pecka a jedná se o posunutí herní fantazie o trochu blíž k realitě. Vykašlete se na hodnocení grafiky a zklamání z ní, vývojáři kvůli vám nezvednou grafiku nad možnosti běžného hráče, ne všichni v práci vyděláváme statisíce na to, abychom kupovali každý tři měsíce nový komp, musíme také živit rodinu. *3* V poslední řadě ve hrách jde zejména o pobavení se, k čemu nám bude špičková grafika, když pak hra bude stá za starou bačkoru.
    • "K čemu nám bude špičková grafika, když pak hra bude stát za starou bačkoru."

      Mluvíš o hrách od Cryteku?
  • Gordar
    Vidím že se velmi inspirovali u Rockstaru, co se týče zpracování toho videa. Uplně se mi vybavila představovačka Los Santos :)
  • Hanzales
    No když si odmyslím ty šikovně sestříhané scény a PR Video efekt, ...tak se furt těším jak trdel :) Jestli do toho singlu ještě i šikovně zakomponovali MP ve smyslu jen několika dalších hráčů pobíhajících po městě (zase aby jich nebylo moc) a člověk bude mít neustálý pocit, že ho taky někdo šmíruje, sleduje, hackuje, i když druhého hráče ani potkat nemusí, no umocnilo by to určitě na atmosféře. Myslím že hlavní linka sama o sobě bude stát za pořádné zahrání a zbytek okolo třešničky na dortu. Snad se nemýlím no. Vypadá to velmi slibně. Netrpělivě očekávám první ohlasy kritiků i veřejnosti, podle toho buď vysolím plnou, nebo počkám na první opad ceny ;o)
  • No jak typické, zase tu máme ty co to odsuzují ani to nevyšlo a ty co to vyzdvihují do nebes. Upřímně se dost těším až to výjde, podle mě ten koncept celého hackování má dost dobrý potenciál. Myslím že to teď všichni odsuzují (tak jako black flag) a pak si to všichni stejně koupí. A i když teď všude čtu jak to není next gen a že to nevypadá ty záběry, tak polovina s tech lidí až to zapne na max dostane jen modrou smrt, opět si vzpomeňme na black flag (ano vím že je to jiný engine). Za mě koncept, teorie a nápad za jedna, na hodnocení provedení enginu atd si mile rád počkám na vydání, jen pro zajímavost na youtube je kvalita toho videa o 100% lepší než tady..... Ať už je květen kruci....
  • A co český čtvrtě?
    Když to má být věrné Chicago, tak si ho bez nich nedovedu představit *3*
  • No od prvnich in game zaberu se grafika pomerne dost zmenila a to rozhodne k horsimu. Neprijde mi, ze by to vypadalo lip nez gta. Na zbytek bych s hodnocenim pockal az to vyjde. Predem to odsuzovat je nejspis nesmysl
  • Steampipe hacked? Půjde hackovat i nádržka od záchodu nebo pneumatika od auta? Ne vážně... toto není možný.
    • add. To vypadá hůř jak GTA 4 (slovně čtyři).
      • S tímhle módem, že ano.. https://www.youtube.com/watch?v=HmTPk9jQ5zs
    • kickasl
      Samozrejme, ze pujde. Tam hacknes i bezdratovou propisku. A mozna i propisku s dratem.
      • Ale pouze v limitovaným DLC v předprodeji za 50 euro
  • A ted' si představte jak osekaná a prázdná hra to musela být v době původního termínu vydání, když i ted' se to zdá jako malá část města a 75 vozidel, taky nic moc *4* *13*
  • C-BEAM
    veľmi pekné, na postavách sa riadne vybláznili, hlavne čo sa týka animácií.
  • hruza. to je ta hra, co se graficky o tolik zhorsila, oproti tomu, jak se prezentovala !
    To by nemel nikdo ani kupovat, at "nam priste nelzou" !!!
    • Hanzales
      Jak to vypadá před vydáním vidíš teď. Prostě museli ubrat, aby to běželo na všem (i mid range pc). Taky to mohlo mít pěkně krvavé nároky a na konzolách pro změnu framerate dropy a bůh ví jaké rozlišení. Možná taky měli jen v době těch prvních prezentací o nové generaci konzol trošku zkreslené představy, kdo ví ;o) Tak jako tak nyní před vydáním hru prezentují už dlouho tak, jak vypadá a nevypadá to zle ;o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit