Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že Obsidian nedostal šancu spraviť KOTOR 3ku, mohlo to byť ozaj výborné zakončenie, Darth Revan a Jedi Exile si zaslúžili viac než to čo z nich spravili v SWTOR (Revan ako bipolárny Force Ghost už bol ťažký wtf moment)

  • Magister_Peditum

    No, je pravda, že ve dvojce byli "praví Sithové"  popisování jako div ne zhmotnění ďáblové, a nakonec z toho TOR udělalo jen další genetické zle SW impérium... Vize Obsidianu se mi líbila víc. 

    • Ilusiveman

      Tak o tom žádná,.

  • Mhi veircopaniir.

  • Ilusiveman

    Četl jsem již někde jinde, ale rozhodně to znělo zajímavé! A vyvrcholení série to chtělo 😪 v té době bych z toho tekl tak dva roky v kuse. 

    Škoda

  • Inquisitor

    Velká škoda. Co bych za to dal. Zrovna si znovu dávám dvojku a zase se náramně bavim. Prvně to hraju s Restored content modifikací.

    • Ilusiveman

      Objevil jsi tam něco? Mě to snad na pár itemu přišlo stejný? 

      • Inquisitor

        Nedokážu posoudit. Od posledního hraní uběhla nějaká voda. Jediný co vim, že je tam planeta navíc.

        • Ilusiveman

          Jo to jsem. Četl taky, ale dohrál jsem to a ona nikde? 🤔 

          Asi to půjdu znova prubnout 🤔 

          • Inquisitor

            Autoři píšou, že by se měla zpřístupnit po dokončení Korribanu.

      • 0011
        Tak to se připojuju protože po nainstalování jsem čuměl, bohužel ne na to, co do hry přibylo, ale kam se poděly ty stovky mega. Taky mě retro donutilo nainstalovat oba díly a zrovna hraju dvojku tentokrát bez komunitního patche.
      • Taky by me zajimalo. Osobne sem bez TSLRCM nikdy nehral.

        • Podstatně důležitý byl rozhovor, že Mandalorianské války způsobili Sithové, to bylo vystřihnuto.

          • Magister_Peditum

            To tam fakt nebylo?  Já už to dlouho nehrál, ale myslím, že to tam zaznělo. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit