Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Situace je takova, ze vyvojari hledaji financni prijmy na jinych platformach, protoze pc hraci za vetsinu titulu malo plati.

    Tablety limituje predevsim ovladani, jinak jsou v pohode a s komplexitou nemaji sebemensi problem. Otazka spis je, zda hraci na tabletech a mobilech maji zajem o komplexni hry. Zda se, ze spis ne.

    Otazku napajeni muzes resit treba pridavnou baterii, to neni zadny zavazny problem, taky jednu pro vitu mam a ani ji moc nepouzivam, vetsinou vystacim s integrovanou.
    • To bylo pro Bespiho.
  • Jsem zvedavej jak vyresi ovladani. OpenTTD totiz na mobilech taky beha, ale ovladat se da leda tak na notu s penem.
  • walltar
    Kdyby radši udělal něco na PC abych nemusel pořád hrát OpenTTD. *7*
  • PLuto.petr
    Taky bych ho radši viděl udělat něco nového a pořádného. Porty pro mobilní telefony může nechat na někom jiném.
  • A ja doufal, ze jeste neco stvori. Ze se bude zrovna venovat mobilnim srackam jsem necekal :(
    • Tady si spousta lidi porad a stale jeste neuvedomuje situaci pc herni platformy v hernim prumyslu a pak jsou vzdy desne prekvapeni..
      • Tak mi povez jaka je situace ? Komplexni hru na mobilu udelat nejde, to je neoddiskuvatelny fakt. Hry na mobilu muzou sice vypadat senzacne pac mame vykonne CPU i GPU, jenze nez se staci clovek rozkoukat tak je baterka prazdna, ano muzu to mit na nabijecce, ale to uz pak muzu hrat normalni hru na PC nebo notebooku ... . Hrani her na mobilu krome kratkodobych hricek je proste nesmysl.
    • davidBray
      on nemůže za to, že máš starou 3210

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit