Přejít na výpis diskuzí

Chystá 2K remastery prvních dvou Mafií?

26.9.2019 10:25
Patrik Hajda 24 příspěvků

Třetí Mafia nebyla hrou, jakou by většina fanoušků série chtěla, i když nešlo o úplný propadák. Avšak tři roky po jejím vydání stále nevíme, zda se ve studiu Hangar 13 pracuje na čtvrtém díle, nebo nějaké úplně jiné hře. Možná, opravdu jen možná, se ve skutečnosti dělá na remasterech prvních dvou dílů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Tohle si zaslouží REMAKE, remaster se dá pochopit z hlediska konzolí no.

• ALHAZRED

Mafiu som hral dlllho po vydani, takže ano bola to dobra hra, ale už to bolo dosť retro a nemam chuť sa ku nej vracať, navzdory skvelemu pribehu, zavodom, neviem čo, už nie, Ale !

Mafia 2 bol v čase vydania neskutočny skvost, aj ked sa nedokončil podla Vavrovych predstav,  hra, taka aka je je rozbita, kompletny pribeh ma hlavu a petu až s DLC, je to cele postrihane...takže ja by som si prial, keby ten REMASTER urobili, prerobili ako suvislu hru, bez trapnych DLC, povedzme s Vavrovou pomocou - ak to jeho SUPEREGO dovoli - na grafike by som toho už ani vela neprerabal, vyrazne sa tym zvyši hodnota hry a velmi rad si ju zopakujem... 

• Mohli by dodělat 2, ta si o to přímo říká. Jednak je znát že příběh najednou skončí, ale hlavně to město co se týče interaktivity je hodně chudé, přitom určitě bylo v plánu něco daleko velkolepějšího. Ale stejně to skončí je lepšíma texturama a vyšším rozlišením...

• Row

jj, znam jednoho typka, co na Mafii 2 delal fyziku a chovani motorek... 😐

• PanS

Přesně, udělat MII pořádně, ok, jinak nevidím pro remaster důvod.

• tomasrippl

No dodělat, ona ta 2 je taková jaká je protože Vávra odešel při vývoji když po něm chtěli to co chtěli. Pak to vydali v takovým stavu a 3 je vrchol toho všeho. Bez Vávry nevim co by to studio bylo schopné dodělat. Conse týče prvního dílu, klidně bych remastr viděl😉

• Carnage666

Přijde mi že Vávru má až moc lidí za boha, pokud vim on se podílel hlavně a výhradně na příběhu a scénáři ne na budovách a, zbraních, motorkách.

• tomasrippl

Taky asi proto hodně lidi nadává na 2 kvůli nedokoncenemu příběhu, on měl vyprojektován i celkový vzhled hry ne textury ale co v te hre bude a co bude jak vypadat a když odešel tak to dopadlo takhle. Vic mě mrzi studio warehouse ale prý tak je pořad a kcd bude i 2 

• TheGGG

to bude politicky korektní předělávka... :D

• Mafie 1 nejvetši kultovka  engine a mechaniky byly nadčasové (  např .zvuk padajicích kulek ) Dan Vávra vytvořil masterpiece na ktery 2 a 3 nema ani zdaleka ,

Ve hře se měl původně objevit i multiplayer, závody aut, lidé se
    spolu měli náhodně bavit, kupovat v obchodech, stáncích, zapomenulo se i
    na živé tvory, jako např. na ptáky a jiné. Spousta věcí byla ve hře
    "rozdělána" a měly být dostupné i v módu jízdy. Jako příklad uvedu
    živoucí město. Pokud si vzpomenete na misi Uprchlík, kdy jste utíkali v
    různých uličkách, jistě si vzpomenete na rozhovory, zloděje, lidi na
    balkonech a muže, ať už toho čurajícího, nebo opravujícího auto. To vše
    mělo být i v ostatních módech, ale nestalo se tak a proto si mýslim že remastered verze bude mít všechno to co bylo původně plánovano a v novém kabátů

Mafie ma jeden z nejlepších přibehu a já bych ji jednoduše označil za jednu znejlepších her vůbec

takže Remaster všema 10  , další díly nestojí ani za zmínku ve světle jedničky..

• ja_nic_nevim

Pro mě osobně valcovala i skvělou GTA3

• člověče, nezapomeň jak se remastery v dnešní době dělaj.. trochu lepší textury, podpora full HD rozlišení a 60 fps a to je tak vše. nemaluj si to tak růžově..

• Carnage666

Přesně to co píše je trochu sci-fi, nevěřím že by do hry bylo cokoliv přidáno týkající se obsahu a herní náplně, remaster bude myšleno tak akorát to že udělají všechny 3 hry hratelný v HD a ve vyšších fps a přidají trofeje/achievementy do jedničky (a to možná přehánim) ale to je tak všechno.

• TheSuffering

Mají málo peněz, že potřebují ždímat staré značky? Zrovna u první Mafie nevidím vůbec důvod, hra je luxusní i po těch 17 letech. A zrovna v tomhle případě ani ta zastaralá grafická stránka ničemu nevadí, celou tu hru táhne naprosto něco jiného. A v podstatě i dvojka je podle mě stále slušná hra.

• Otázka je jestli budou ždímat. Jsou 2 přístupy. Strongholdy a Skyrim se mi v knihovně změnil sám, aniž bych musel něco kupovat a pak tu je Age of Empires/Mothology nebo Commadnos, kde chtějí za znovu prachy jak za brand new hru.

• Samozřejmě, je to pořád super hra, naprosto v pohodě hratelná, ale oprášení grafiky by vůbec nebylo na škodu.

• Carnage666

Mafie 3 byla propadák a nechápu jak to že tu dostala 5/10 měla dostat tak 2 😀 největší zklamání celý hry je její  stereotipní řešení úkolů.

• Jack1947

Propadák ne ale klasickej případ zkažené hry dnešní dobou, ale DLC jsem si celkem užil.

• Zas taková hrůza to nebyla. Příběh byl slušný a se spoustou zajímavých postav, souboje byly zábavné a prostředí neokoukané. Problém byl ten příšerný stav při vydání a hlavně to, že to prostě nebyla Mafia. Kdyby to pojmenovali jinak a nechali tomu další rok vývoje, mohla to být super hra odkazující na blaxploitation filmy. Takhle je to průměrná open world střílečka která nezapadá do vlastní série.

• Carnage666

Na Steamu jsem napsal obsáhlou recenzi o tom proč je ta hra špatná. Ve zkratce, líbil se mi začátek tak první hodina hry... styl vyprávění a hlavně soundtrack a to filmový interview postav bylo fajn ale to je tak všechno protože po první hodině hraní člověk dostal jak jsem psal stereotypní zážitek, všechno bylo o tom najít X sídel padoucha a všechny je vyčistit, potom se padouch objevil v jednom z už vyčištěných sídel a byli tam zase nepřátelé + hlavní padouch a takhle se to opakovalo komplet celou hru 😐 další faktor je že Mafia se to jmenovalo úplně zbytečně protože Mafie tam byla tak akorát ta Vitovo jestli se tomu dá tak říkat a Vito byl jediný napojení na předchozí hry. Další věc jsou zapamatovatelný mise a události kterých bylo v jedničce a i ve dvojce dost a tady nebylo kromě vyvraždění rodiny hl. postavy na začátku hry nic co by mi utkvělo v paměti. Četl jsem že jedno DLC je hodně povedený ale zatím jsem se nedonutil k tomu si ho pořídit.

• Prepadak to rozhodne nebol. Presne cisla predajov ti nikto asi nepovie ale za prvy tyzden odoslali 4,5 miliona retail kopii. Zrataj si predaje neskor + digital.

Oproti 1 a 2 bola rozhodne slabsia ale pribeh a soundtrack bol stale dobry. Ak chces na niekoho davat vinu tak jedine na tych, co sa rozhodli to predat. To bola najvacsia chyba.

• Row

Tak klasickej priklad, E.T. the Extra-Terrestrial taky vyexpedoval mezi 4 - 5 milionama kopii... ovsem prodal jen milion a pul a zbytek putoval za breku investoru a marketaku pohrbit do pouste... kolik toho vyexpedujes reflektuje tve odhady a touhy, ne realitu trhu ktera se muze markantne lisit :)

• Preto som to tak napisal ako som napisal. Ak sa dopatras ku konkretnym cislam tak ti budem vdacny. Nepredpokladam, zeby boli v strate ale urcite to nebolo ani nic extra, kedze by uz urcite oznamili pokracovanie. 

• SalemCZ

Tak doufám že je to jenom HD remaster, protože kdyby chtěli předělat Mafii 1, tak by to asi hodně podinicily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit