Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako plus za nadšení, které do toho dávají. Ale u takto staré hry mám stejně pocit, že to nedělají až tak pro hráče, jako spíš pro sebe a pro dobrý pocit, že něco takového dokázali. Protože kolik hráčů reálné to ještě využije a ocení? Aby pak počet stažení a nainstalování nebyl nižší, než počet dabérů.

  • Co čekáte zadarmo? že si ti kluci ještě budou pronájímat nahrávací studio a obcházet castingy na hustokrutělibozvučný dabéry? 


  • Ked si popri hrani z tymto dabingom zahulis, tak za mna dobrý

  • Maxianimal

    To je nahrávaný na mikrák od sluchátek? 

  • Doufám že předabujou i orky.

  • KIMCID

    Tak že bych dal znova

  • Ocenujem snahu, mne by sa do takeho dacoho urcite nechcelo pustit. Sice to znie hrozne ale aspon je to autenticke a citit nadsenie autorov, takze za mna 100 bodov. Zahram si to s dabingom.

  • kkING

    Obdivuji nadseni a chut, ale duvod proc herci dabuji animovane, herni, ... postavy ma svuj duvod :-)

  • cumpi3

    Možná úctyhodná snaha, ale naprosto zbytečná. Zní to fakt strašně a nedovedu si představit nikoho, kdo by si to s takovým dabingem dobrovolně zahrál...

    • Já si to zahraju moc rád pro ten cringe. Myslím že to bude ještě lepší zážitek než kdyby ten dabing byl kvalitní. Sice si vážim původní hry, ale tohle bude pr*el.

      • Derp_1337

        On ten cringe bude sranda... asi tak prvních 30 minut.

        Podobně dopadl třeba slavný fanoušskovský překlad Pána Prstenů: Pár Pařmenů. Všichni se smáli prvních 30 minut filmu, ale pak to většina lidí vypnula.

  • Inquisitor

    Bez urážky, ale tohle se vážně nepovedlo. Toto si legenda jako Gothic nezaslouží:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit