Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné vzpomínky, které to ve mě vyvolává jsou vzpomínky na jednu z nejlineárnějších srágor který se mi kdy dostali doruky... díky nechci.
  • Chaser byla super hra. I když si zpětně vzpomínám hlavně na to rozbitelné sklo a na to, že se tam všechno strašně moc lesklo :)
    • sleepless
      Skoro už jsem se bál, že budu jediný, kdo má na Chasera docela hezkou vzpomínku :)
  • Tu hru mám doma na DVD z Levelu a nikdy jsem se k ní pořádně nedostal. Že bych vážně přicházel o zajímavou hru?
    • urcite vyskusaj, budes sa bavit, akurat maj na rozumu, ze grafika je uz na dnesnu dobu fakt stara a mozno ti bude bit do oci, ale prenes sa cez to a dostanes za odmenu skvely pribeh a zabavu, ked este mozem poradit, dalsia skvela hra a kus tak hm, zabudnuta mozno niektory ani nevedia ze existuje je Pariah a tak isto Tribes Vengeance, vyskusajte obe, stoja za to, podla mna, hlavne kto ma rad scifi strielacky
    • Určitě, je to jedna z nej stříleček. Co si vzpomínám, tak první kola jsou taková divná a ani level design není nic moc, ale pak se ta hra rozjede a nezastaví se až do konce. Dnešní konzolové porty s autohealem, nulovou obtížností a herní dobou plus mínus málo, tomu nesahají ani po kotníky.
    • Denied
      Vyborna zalezitost po vsech strankach. Doporucuju zahrat. Skvela hratelnost, pohlcujici pribeh a skutecne dlouha hraci doba. *3*
  • . . .
  • ...
  • wow tomu sa hovori profesionalita :)
  • Mato1987
    RE:zase ja
    No podľa textu to asi aj tak bude ale názov je vážne pritiahnutý za vlasy.
    Autor mal napísať "Nová Poľská strielačka vyvoláva spomienky..." takto by to bolo korektné a nezavádzal by.
    EDIT RE:sleepless@tiscali.cz
    Pán Poláček , ja som si text prečítal ,ale názov bol zavádzajúci, ten kto by si čítal novinky bez prečítania jadra textu musí byť hlupák :)
  • Chaser bola dobra hra, nebyt niektorych zbytocnych zakysov (kto si pamata, ako sa v predposlednom leveli nedalo vyskocit na mur alebo frustrujuci level pod vodou) a blbej AI (vsetci presne vedeli, kde ste a hned palili) mohla byt jednou z najlepsich. Navyse hracia doba bola asi tak 15-20 hodin, co je pri FPS-ke na dnesne pomery az nepredstavitelne. Ale robit po 8 rokoch z toho druhy diel, neviem, ci je najlepsi napad.
    • Nahodou level pod vodou mi vobec nevadi, prave naopak to bol skor prijemny oddychovy level. Tak trochu mi, myslim aj svojim hudobnym motivom, pripomenul mojho oblubeneho Mario64 :) a jeho podvodne urovne. Kazdopadne casom z toho dostavam pocit ze som asi vazne len jeden z mala tych, ktorym sa ten level pacil, kedze prevazne nan pocujem len negativne reakcie.
      Anyway, Chaser bola a je kvalitne urobena hra i ked sa na nej da najst samozrejme aj kopa nedostatkov. Bolo to take linearne-nelinearne, pretoze levely boli obrovske a najst spravnu cestu/jedine otvorene dvere/funkcny vypinac castokrat celkom dlho trvalo. Na rozdiel od COD a podobnych hier tu cloveka nikto neviedol za rucicku.
  • Mato1987
    Si si istý pán Petr Poláček že to bola POĽSKÁ strielačka? Nesplietol si si tak trochu pojmy s dojmami?
    • sleepless
      Jak pisi kolegove podemnou, ale jinak je dobre si nejdrive precist clanek, i kdyz je to strasne tezke, ja vim :)
    • ide o to, ze poliaci idu robit pokracovanie Chasera...v texte sa dalej pise, ze Chaser skutocne bola slovenska hra...tiez som chcel reagovat podobne ako ty, ale potom som si ten clanok aj precital...
      • sleepless
        Trosku jsem upravil titulek, aby to nematlo
        • wow, tomu sa hovori profesionalita :)
    • On to asi myslel tak, ze chystana polska strielacka vyvolava spomienky na tu povodnu slovensku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit