Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin.mirejovsky
    Jinak Alpha Prime je na tom po grafické stránce daleko lépe než Chaser. Na druhou stranu Chaser má ale mnohem zajímavější příběh a velmi rozmanité prostředí. Z tohoto hlediska mě Chaser vždy bavil víc a popravdě Alpha Prime jsem dosud nebyl schopen ani dohrát... Určitě Chasera zkus - i když už dnes po grafické stránce mnoho lidí neosloví, je to dobrá hra na dlouhé hodiny zábavy ;-)
  • ta hra vypadá na lepší verzi Mass Deffectu :)
  • martin.mirejovsky
    Těžko říci. Oni teď dělají hry na zákazky, víceméně takové budgetovky, ale s tím, že se časem chtějí vzchopit zase na nějaký AAA titul. Pár měsíců nazpět byl na jiném herním portálu rozhovor s šefem Cauldronu a padla řeč i o možných pokračováních. V úvahu přicházejí Spellcros a Chaser. Tak jim držme palce, aby jim to skutečně někdy vyšlo a my se dočkali pokračování ;-)
  • No co jsem slyšel , je Chaser docela povedený ale šel mimo mne (Cauldron je s jejich hunting tituly už totálně mimo hru ) . Asi si ji zařadím na wishlist a budu srovnávat s Alpha Prime .

    Spellcrosu 2 se už asi taky nedočkáme co ?
  • Určitě, je to jedna z nej stříleček. Co si vzpomínám, tak první kola jsou taková divná a ani level design není nic moc, ale pak se ta hra rozjede a nezastaví se až do konce. Dnešní konzolové porty s autohealem, nulovou obtížností a herní dobou plus mínus málo, tomu nesahají ani po kotníky.
  • sleepless
    Skoro už jsem se bál, že budu jediný, kdo má na Chasera docela hezkou vzpomínku :)
  • Jo jedna z těch nadpruměrnejch...není zpatný na ní vzpomenout.
  • Jediné vzpomínky, které to ve mě vyvolává jsou vzpomínky na jednu z nejlineárnějších srágor který se mi kdy dostali doruky... díky nechci.
  • Chaser byla super hra. I když si zpětně vzpomínám hlavně na to rozbitelné sklo a na to, že se tam všechno strašně moc lesklo :)
  • Denied
    Vyborna zalezitost po vsech strankach. Doporucuju zahrat. Skvela hratelnost, pohlcujici pribeh a skutecne dlouha hraci doba. *3*
  • Tu hru mám doma na DVD z Levelu a nikdy jsem se k ní pořádně nedostal. Že bych vážně přicházel o zajímavou hru?
  • . . .
  • wow, tomu sa hovori profesionalita :)
  • ...
  • wow tomu sa hovori profesionalita :)
  • sleepless
    Jak pisi kolegove podemnou, ale jinak je dobre si nejdrive precist clanek, i kdyz je to strasne tezke, ja vim :)
  • Mato1987
    RE:zase ja
    No podľa textu to asi aj tak bude ale názov je vážne pritiahnutý za vlasy.
    Autor mal napísať "Nová Poľská strielačka vyvoláva spomienky..." takto by to bolo korektné a nezavádzal by.
    EDIT RE:sleepless@tiscali.cz
    Pán Poláček , ja som si text prečítal ,ale názov bol zavádzajúci, ten kto by si čítal novinky bez prečítania jadra textu musí byť hlupák :)
  • sleepless
    Trosku jsem upravil titulek, aby to nematlo
  • ide o to, ze poliaci idu robit pokracovanie Chasera...v texte sa dalej pise, ze Chaser skutocne bola slovenska hra...tiez som chcel reagovat podobne ako ty, ale potom som si ten clanok aj precital...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit