Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adam_M
    A PC fanoušek Fable si može asi nasr** že??..
    • PC je mrtvá platforma.
      • A na to jsi přišel čím, proboha?
        Mimochodem, proč Fable potřebuje HD překopávku? Vždyť vypadá i dnes velmi dobře.
        Zase jde jen o mining goldů, nic jiného
      • platforma čeho ? her ? to nikdy nebyla, od toho jsou několikaleté jednohubky jako playstation apod.
        • Ano, PC je neherní platforma, protože to ty říkáš.
      • zvlastni, na mrtvolu je az prekvapive cila
        • deridon
          ano, stejně jako upíři, silná, rychlá, ženoucí se dopředu, mrtvá přesto živá desítky let.. konzole jsou něco jako zombie, furt to zpomaluje, maso odpadává a i když to nema ruce ani nohy, tak ta svina tu chce být pořád co nejdéle

          *16* flaaaame *16*
  • Vsadím se, že ten Deus Ex bude jenom nějaká tabletovka, stejně jako nový Halo které bude pro WP8.
  • schumicrast
    Nikdy jsem nechápal fame hry Deus Ex. Očividně 3 řešení herního problému. Hra co mě nenutí investovat iplantáty (vylepšení) do zbraní a pak přede mě dá bosse se kterým vyhraju jen náhodou nebo bugem (asi na 60. pokus).
    • No vidis a ja som ho dal za par sekund, pretoze staci hodit par min a je vymalovane. V podstate bossovia boli jedine miesto kde sa dali vsetky vybusniny rozumne pouzit, ak si hru isiel tichou nenasilnou cestou.
  • Spíš by měli udělat remake Fable , aby byl hratelný i na slabších PC. No a nebo třeba i port dvojky. To by ovšem nesměli být pod dementním Microhajzlem.
  • na první fable si pamatuju jako na jedno z nejlepsich rpg her ever, skoda toho ze sla dohrat za 5h ...
    • Fable sice vypalo ze ti dava spoustu moznosti volby a rozhodnuti, ale 99% z tech veci tam bylo bohuzel jen naoko a nemelo na hru zadny vyznam
    • smejki
      roztomilé, zábavné, památkyhodné ale nejlepší ever? *8*
      Opravdu by mě zajímalo, jaká kritéria u tebe musí RPG splňovat.
      • MickeyMutant
        1) skvělá hudba - done!*4*
  • Amylee.Anderson
    Neni ten HD remake trochu zbytečný? Co já pamatuju, tak Fable vypadá hezky i dneska.
  • Mé hráčské srdce plesá radostí ..
  • Cosi
    Deus ex. Nemohlo by jít o nějaký filmeček nebo hru na tablety? No dozvíme se zítra.
    • Už si z nás "srandu" udělali jednou s Human Defiance. Jestli The Fall bude další "sranda" (filmeček, hra na tablety či pitomý DLC), tak už jim na to jebu.
  • a co REAMAKE Gothic 1? no?
  • Pilgrim66
    Deus Ex: The Fall naprosto yes! Doufam, že to bude plnohodnotné pokračování.

    Co se týče Fablu... Upřímně fakt je potřeba remake? Ta hra je stará ani ne deset let a pořád super hratelná, co se týká počítačů.

    Co se týká konzolí tak to bude podle mne jenom ždímačka, aby si lidi mohli zahrát tu samou hru na nový konzoli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit