Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno, bude to maly zazrak, vzhledem k tomu, jak to uz (ne)bezelo na 8. generaci konzoli.

  • Je mi záhadou, co někoho na té hře láká. Hloupoučký příběh, nudná grafika, spoustu cestování od ničeho k ničemu, strašná optimalizace, příšerně otravný dlc, budování města naprosto k ničemu, pač to mělo absolutně nulový vliv na hru. A nesmíme zapomenout na naprosto "epické" bitvy, které byly ozdobou té hry. Ale, abych nebyl jen negativní, tak questy byly zábavné a rozmanité. 

    • palcov

      Je to přeceněná hra. Lidé si zoufale přáli nástupce Mafie, ale .. ale.

    • Přijde mi že popisuješ 95 procent open world produkce :D

    • tak ono nic jinýho vlastně neexistuje.. ne? je tu nějaká jiná open world hra s bombovou grafikou a velkým světem, s nějakou imitací rpg prvků, která je pevně zasazená do české historie..? vždyť to tím co to nabízí nemá konkurenci. Já nechápu otázku co na tom koho láká. já nechápu lidi co neláká podívat se do své země 600 let zpět.

      • Takže ve výsledku důvod proč to hrát má být ten, že je to jakože v české zemi pár století zpátky? Nevím no. To si můžeš pustit nějakou českou pohádku a budeš na to líp :-D

        • ale tak film není to samé jako hrát hru žejo? proto jsme na herním webu a nediskutujem na csfd. Já jsem KC:D dvakrát přehrál a pokaždý to bylo super, za mě jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál. je mi 30 a hry hraju od 5ti let, skoro furt :)) Taky to má snad nejlepší stromy co jsem kdy viděl..a vůbec lesy, totálně bombový. A souboják je taky fajn, není to přitroublý klikání jak třeba ve veleúspěšným Witcherovi.

          • Podle mě se ta hra dost přeceňuje, jenom proto, že tato hra pojednává o českých dějinách. V porovnání se Zaklínačem je to spíše takový AA titul říznutý tuhostí a prkenností klasických budgetových ruských titulů.

            • stredovek taky nebyl zrovna aaa streamlajnovanej zazitek

              • Reakce na příspěvek:

                A vy si myslíte, že dnešní doba je taky úplná pohodička. Ano, spoustu věcí je dnes úplně někde jinde, ale některé věci zůstávají stejné po celé dějiny. Kdyby udělali nějaký simulátor obyčejného člověka žijícího v nějakém ghettu nebo v chudé části rozvojové země v současné době, tak by to také byl jistě drsný survival, takže v tomhle to opravdu není. Dá se to zpracovat i hezky ladně a intuitivně.

                • Reakce na příspěvek:

                  mne treba zaklinac nudil

                  minimalne zakladni hra je prumeny rpg

                  az ty dve dlc muj nazor na w3 posunul nekam do lehkyho nadprumeru

                • Inquisitor

                  Reakce na příspěvek:

                  No jo já žiju v našem malém českém ghettu  a je to taky taková laskomina. Násilí na denním pořádku, drogy, chlast, vykrádačky, rozkrádačky. No tady se člověk nenudí:D

  • Ristoro

    S tou hrou mají problém i ty nejvýkonnější grafické karty na trhu a oni to jdou portovat na Switch :). Jak to tam poběží, 5 fps?

    • Nejvýkonnější grafické karty mají problém z jednoduchého důvodu... Karta není bottleneck :D Problém je obvykle na straně procesoru, který nestíhá počítat AI rutiny, moje CPU často běží na 95 procent vytížení kdykoliv jsem jen poblíž města.

      AI rutiny jsou také důvod proč "skip time" trvá tak dlouho atd...

      • Ristoro

        Moje stará i7 4790K u KCD vyloženě brečela, i7 10700 už to dává víceméně v pohodě, ale o bottlenecku se nemůžeme bavit, protože karta jela na 99% i s i7 4790K. Bottleneck vypadá jinak, ten jsem zažil u Far Cry 5, kdy mi karta jela s i7 4790K na cca 50%.

        Možná jsem měl zmínit i ty procesory, ale ono je to ve finále jedno, protože když s tím mají problém počítače za těžké prachy, jak to dá ubohý Switch?

        PS: Nejvíc mi dalo, když pan politik, architekt a herní guru Vávra řekl, že je s aktuálním stavem hry spokojen. Na bitvu u Přibyslavic na mojí RTX 2070 při 20fps vzpomínám do dnes :). Jako prezentace v Power Pointu.

    • 0011

      Buď ohlásí novou verzi konzole a nebo stejně jako tam běží hra ze série co máš v profilovce - stream z cloudu.

    • michaelfoucault

      S tou hrou mají problém i nejvýkonnější grafické karty kvůli odfláklé optimalizaci. Schválně si pusťte monitoring utilizace GPU a VRAM. Budete mít kotel nevyužitého výkonu, ale framerate přesto bude oscilovat nahoru a dolů. 

  • KIMCID

    A pak switch shořel

    • 😂ale z důvodu jejich matlacký optimalizaci, ne kvůli switch-i 😂

  • Carnage666

    No jo musí se to dojit dokud to jde... já bych raději oznámení dvojky.

  • Gulivera84

    Tak treba to prelouska ten neoznameny novy Switch Pro....uvidime....myslim ze tudy vede cesta...Ja osobne hral Zaklinace az na Switchi takze nepoliben PC grafikou, pokud ktomu pristoupite takto, a je zachovana hratelnost...jen by me zajima zda se chystany česky fan dabing stane oficialni, protlaciho formou patche do konzolovych verzi...tak jako treba Lariani a neoficialni cesky fan preklad....To by bylo opravdu velice mile....

  • LessPh

    Vestim velkej prusvih. Chapu, ze Vavra ma za vzor CDPR, ale tohle proste nedopadne dobre.

    • BohumilCisar

      Něco mi říká, že Vávra o tomhle vůbec nerozhoduje

      • LessPh

        Neco mi rika, ze to se asi ted nedozvime jakou v tom Vavra hraje roli, ale neco mi rika, ze to inicioval...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit