Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že neplánují remake do enginu použitého v Mass Effect 3 :-( Za KOTOR bych klidně zaplatil i plnou cenu, pokud by byla v moderním hávu a hlavně ve verzi pro konzole :)
  • Hmm, jestli to bude odlaďený pro Win7, tak bych to bral, protože KoTORy jsem dohromady dohrál asi 20x. Ale nedávno jsem si to chtěl zase dát a nešlo mě to pořádně spustit.
  • zdeeneek
    Kupuju okamzite jak to vyjde.
    • taky a bez váhání.. dokonce se na to těším, jedny z mých nejoblíbenějších RPG..
  • Nějaké úpravy aby nebyly problémy s Win7 64bit a podpora widescreenu (vím že to tam nějak jde přes ini soubory, ale kdo se s tím chce sr*t) bych uvítal.
    • MrSanta
      Jojo, vbudovaná podpora widescreenu by mi bohatě stačila. Sice se mi podařilo rozhýbat ve widescreenu obě hry, ale byl to takový okak, že jsem obě hry raději nechal nainstalované, i když sem se k nim za ty cca 3 roky co jsem je pořídil ještě nedostal.
      I nějaká ta hezká krabička to sbírky by se hodila, jednotku mám "jenom" ze Steamu.
      • USER47
        On jde bohužel widescreen patch aplikovat jen na cracknutý exáče, což minimálně u druhýho dílu je trochu problém, protože se člověk připraví o všechny patche (crack hru vrátí na verzi 1.0).
        • MrSanta
          Já už si přesně nepamatuju jak jsem toho u dvojky dosáhnul, ale crack jsem určitě nedával. Jednotku jsem taky rozběhal (to bylo lehčí) a bez cracku. Dvojku mám koupenou tu "xZone" verzi s extra videem či co. Myslím, že jsem tenkrát použil prográmek odtud: http://www.wsgf.org/dr/star-wars-knights-old-republic-ii-sith-lords, ale už je to sakra dávno, takže si ze mě taky může dělat mozek ňadra *1*
        • Ja som crack potreboval len pre druhy diel.
  • Misto kolekce by radeji meli delat na Kotor 3 a jen ne proboha EAWare s jejich umeleckou integritou s barevnejma kravinama misto konce.
    • ach.. dalsi
  • Kotor 1 je na steamu odnedávna pokud se nemýlím, funguje na 7kách? protože když jsem před časem nainstaloval ještě ze starého CD tak to vůbec nejelo.
    • Nedávno jsem oba díly zfouknul na Win7 64-bit . Takže by to mělo normálně jít.
      • Jak tak pročítám ostatní příspěvky, tak jsem měl očividně docela kliku.
    • Větší jistota rozjetí starších her je u verzí na GOG.com, ale teď si nejsem jistý jestli tam vůbec tato hra je.
    • ta steam verze funguje perfektně i na 7kách, dokonce i odstranili tech nekolik crashu ktery byly v puvodni hre (napr. na Mannanu u artefaktu a tak)
    • Je to prostě loterie. Mi např. jednička (instalovaná z CD) jela bez sebemenších problémů, naopak dvojku jsem nespustil vůbec. I co jsem četl na zahraničních fórech, tak to tak ztrátka je, někomu se to rozjet podaří, někomu prostě ne.
  • Keyz
    Kolekce není první hra + druhá hra v jednom balení? *4*
    Doufám,že upraví fungovaní hry.Co jsem to zkoušel tak mně to ani nešlo.A to nemám nijak moderní PC.
    Vizuální zlepšení to je snad jasné,že bude.Nevím proč bych si pak kupoval to samé 2x.I když dukena 3D mam několikrát včetně disket.Sice nevím co je originál,ale to prostě byla pařba.
    Stejně zajímavé jak některé staré hry jedou pořád bez problému anebo s drobnými problémy.A některé "novější" mají problém když ne nový HW anebo SW.
    • USER47
      "Vizuální zlepšení to je snad jasné,že bude"

      Naopak...je celkem jasný, že žádný vizuální zlepšování či jiný úpravy nebudou.
      • Tiez nechapem, ze niekto naozaj aj caka nejake zmeny. Budu to akurat normalne stare verzie hier v novom obale. Nic viac nic menej.
    • Ja mam dvojrocne pc a xp. Oba diely idu v pohode. Skusim to na novom nootebooku s w7. By ma to dost nastvalo, pretoze som zatial nerozchodil ani thief 3, deus ex 2 stale zamrzal a restartovat som musel asi kazdych 5-10min. Area 51 a klingon honor guard (starozitnost) mi pada. *9*
      • Masa-san
        Jěště jsem nezkoušel Kotor, ale například Arx fatalis (2002) nebo Splinter cell 3 (2005) jsem rozjel na win7 ve vší parádě na 1280x1024, plné detaily a bez závažnějších problémů.
      • Keyz
        Divně,že mně to nešlo.Dle diskuzí tomu vadil Multi-core procesor.
        • Nainstalovane a odskusane na notebooku s w7 64. KOTOR1 bez problemov hratelny, ale KOTOR2 iba cierna obrazovka po uvodnej animacke. *9* Budem to riesit az s novym pc.
  • Bolo to skor o 4 tisic let, ne tisic.
  • Nejdriv ze vseho udelaj MMO, pak vytahnou starou pecku a sypte prachy? Ani nahodou, na me zapomente
    • Shaker
      Jasne, co jinyho natahne lidi do (bohuzel) technicky spatnyho MMO nez stara pecka, ktera ma koule?
  • No mě to bude zajímat pouze v případě, že by to byla nějak upravená verze jelikož ta starší bohužel na mém počítači nefunguje jelikož nemám podporovanou grafickou kartu *10* .
    Dneska když si chci svoje KOtor zahrát tak musim ze skříně vytahovat svůj starší počítač, který je ovšem o dost slabší a hru rozjedu jen na co nejmenší detaily.
    Tak mi nezbývá nic než doufat *4*
    • Anal.S
      No já nevím. Momentálně mám nainstalovaný KoToR 2 na WinXP 32-bit SP3, grafiku mám HD4850 a všechno jede bez jakýchkoliv problémů.
      • Na xp ide aj mne s hd4770. W7 musim skusit.
      • No já taky normálně nemám s žádnou hrou problém, Kotor je vlastně jediná, i když už třeba chci od Biowaru nainstalovat Jade Empire, tak to taky hlásí chybu, ale nakonec to nainstaluju a spustim v pořádku, zatimco kotor už ne. *10* A přitom mě tak strašně baví, že sem já zoufalec začal hrát SW:Tor.
        • patch it! :) také jsem měl ten samý problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit