Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Což se čekat dalo, nicméně si počkáme... ale to nevadí. Do té doby stejně pořídím PS4, nebude zbytí TLOU2 si opravdu na PC nezahraji 😉

  • mikezz

    Napriek všetkým konzolovým nevýhodám som bol na 100% odhodlaný, že si kvôli RDR2 a ďalším Sony exkluzivitám tento raz PS4 kúpim. Mám ale 1440p monitor, a ten PS4, ako som včera zistil, natívne nepodporuje. Do rozmazaného upscalovaného obrazu za 11k sa mi moc nechce a Sony do pravdepodobne jednoduchého patchu tiež nie...Holt nádej na PC verziu stále žije!

    • Ja hrávam doma okrem TV aj na 27 palcovom QHD monitore , vyzerá to úplne v pohode. Akurát že hlavu od monitora mám necelé 2 metre (z postele). Z mojej skúsenosti teda nie je problém. Možnosť zahrať si tie exkluzivity za to  100% stojí :)

      • mikezz

        Tak to rád čítam, čo som tak prechádzal viaceré fóra je to zhruba 50 na 50, niekomu sa to zdá na QHD rozmazané, niekomu to príde úplne v pohode. Asi to s tým PS risknem:)

    • Tak k PS4 ptrebujes poradnou televizi, k te potrebujes poradny obyvak, k nemu potrebujes poradny barak .. to uz se prodrazi ..

      • mikezz

        No veď práve...namiesto tv si už radšej dokúpim drahú ramku alebo ešte drahšiu grafiku, resp. hardware, ktorý neslúži len na pasívny konzum..už samotná konzola mi príde ako dosť veľký exces:D

  • Phillios191

    nechci nic říkat, ale zdrojový kód není po zkompilování aplikace možné zkoumat, pokud nejste samotní vývojáři, tady jde jen o nějaké konfigurační soubory. Podle mě tu PC verze možná je, protože nejde o pokračování v pravém slova smyslu, ale o prequel a tudíž je možnost nejen vydání dvojky ale i jedničky na PC, s tím, že by R* museli jedničku remasterovat a vydat ji pak rovnou i na konzole. Rockstar navíc ví dobře, kolik mu GTA V vydělal na PC a tak chce samozřejmě vydělat co nejvíc na konzolích, kde má díky nižšímu podílu pirátství potenciál vyšších zisků a následně znovu s PC verzí, kde se o koupi postará jak vyšší kvalita hry tak online režim, díky kterému PC verze měla obrovské prodeje.

    • Row

      zrovna androidi APKcka se daj rozebrat na prvocinitele celkem snadno (teda pokud se bavime o tom ze clovek vi co dela), jak moc, to zalezi na tom jak laxni byli programatori a jak moc chteli nebo nechteli aby se v tom mohl nekdo vrtat :)

      Kazdopadne se pripojuji ke zboznemu prani remateru a vydani na PC i jednicky :D

    • radim.zaty

      Nejde ani tak o zdrojový kod, jako o resources, např jazykové soubory, nebo assety. 

      • Phillios191

        no každopádně to ale není zdroják, ten je po zbuildování dávno fuč :)

        • radim.zaty

          To taky není úplně pravda v případě kompilace do bytecode. Androidi aplikace se za jistých podmínek dekompilovat dá, ale nevím co z toho leze.

          • Phillios191

            to už se ale bavíme o reverse engineeringu a to nemá se zdrojákem spojitost.

  • To bylo jasné, že vyjde, ale komu by se chtělo čekat 🙂

  • nevíte někdo, jak to má třeba rockstar nadealovany se Sony a Microsoftem? přeci jen, vydávat hru jen na konzole je jasnej tah - donutit lidi ty konzole kupovat - ale co z toho má rockstar..

    podle mě nechaj lidi nakoupit konzole a až ty prodeje klesnou, oznámí pc verzi..protože po zkušenostech s GTA ví, že ten potenciál je ohromnej. nevím, proč by to neměli chtít prodat.

    a zároveň pokud by nic neměli z prodeje PS4 a Xboxu, proč to nevydat na pc rovnou..?

    • IMHO to vydavaji driv kvuli warezu.

  • Pokud vím, RDR2 není pokračováním RDR, takže bych z článku poslední odstavec škrtnul. 

  • ucho

    Rockstar PC verzi k dispozici má. už jen z vývojových důvodů a testování. samotné věci v kódu a soubory nemusí znamenat vůbec nic.

    všechno to bude jen o tom, jestli Rockstar bude PC verzi chtít vydat (a jestli to bude moct udělat). já bych tipoval, že to za nějaký čas udělají.

  • Kedaro

    Zajímavé jak Rockstar úplně ignoruje trend ukázat nebo informovat o hře před vydáním, na všechno embargo, nebyl vidět skoro žádný gameplay pořádný, ani neřeší, že by oznámili PC verzi. To se už moc nevidí, ostatní se můžou přetrhnout, aby bylo co nejvíce vidět ze hry.

    • ucho

      nějaký čas před vydáním vydali rozsáhlý gameplay.

  • ravux

    Doufam, ze ne.

  • Jez3vec

    Pokud vím, tak stejně bylo leaknutý i GTA 5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit