Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oni nám úplně zničili L4D1 :(. kampaně z jedničky měli zůstat v jedničce. Ať si do dvojky dělaj nový a nekopírují. jako je to dobře pro ty co hrají L4D2, ale pro mě, stálého fanouška prvního dílu, je to špatná zpráva protože takhle L4D1 určitě ztratí na popularitě. je to jen můj názor
  • ja osobne mam jednotku od kedy vysla a je vyborna hra..... dojka je tiez velmi dobra ale uz stratila to svoje kuzlo..... nieje to uz vobec hororove.... v jednotke ked mi vyvrazdily cely tym a ja sam som uz len bezal co najdalej za body tak to mi tuhla krv v zilach s tankom za ritou..... dvojka je uz jenom o srande.... ale to neni chyba hold zobrali to z ineho konca a asi to ma uspech..... len mi je luto ze uz nepodporuju jednotku.....
  • Valve u me opet stoupa... A L4D2 doporucuji kazdemu, zvlast na LAN, uzasna atmosfera
  • Poslední kopanec do Left 4 Dead 1, ale upřímně, Valve to za zlé nemám. Ta hra už je beztak mrtvá a uživit pomocí DLC by už asi moc dobře nešla. Sám už tu hru hraju jen vyjmečně z nostalgie.
    • No já mám na steamu v seznamu přátel cca. 6-7 lidí a pořád jí hrajeme ze zábavy. Oni mají dokonce i dvojku (já ne) a stejně hrají mnohem častěji pravidelně jedničku. Co jsem koukal, tak ve dvojce mají všichni do 40 hodin (prý převážně za versus, který opravdu stojí za to a je lepší než v jedničce) a v prvním dílů mají už všichni přes 500 hodin.
  • VALVe je snad jedinna firma, ktera nasloucha hracske komunite.
    • Když tedy tak moc naslouchají tak kde je teda nové Half life?
      • Omg, prosím, uvědom si, že nemůže dělat tak jak si písknem. Chápeš, že hra asi bude chvilku trvat, než ji dodělaj? Chápeš, že prostě Episode Three bude něco velkýho a proto to trvá tak dlouho a to, že to lidi chtěj prostě fakt, že to zabere čas nezmění. Buď rád, že se naopak snažej, aby to nebyla jen další epizoda, ale něco velkýho. Valve to moc dobře ví, že to chceme...
    • Relic se stara o sve hry tez ;)
    • Bohemia Interactive.
    • no, myslim ze se tam da bez mrknuti oka zaradit taky bllizard :-)
      • Samozrejme, ale Blizzardi jsou vydridusi :)
      • no nevim teda *1* ,od te doby co maji wow uz to taky neni zadna slava
  • Doufám, že se i Portal 2 dočká podobné podpory jako L4D(2) nebo TF2...
    • Nemyslím, že až tak moc. Ale nějaké drobky budou. Valve se spíš spolehne na komunitu, že si něco spáchá sama.
  • Ještě jsem zvědav na to, co přinesou do jedničky v dalším DLC, protože o The Sacrifice říkali, že není poslední ani pro jedničku... *12*
  • Pěkně se.rou na hráče jedničky, ale ke koupi dvojky, která je dělaná strašně pro děti (atmosférou a tím, jak je pojata "vážně), mě to stejně nepřesvědčí. Jednička je nejlepší.
    • Ještě bych dodal, že jsem dvojku zkoušel hrát přes garenu a nepropadl jsem tomu. Jedničku jsem tam taky zkoušel a hned po prvních pěti hrách jsem musel běžet do obchodu. *4*
    • ucho
      ano, toho jsem se velmi bál, jednička byla skvělá. no ale co mám dvojku, tak hraju dvojku a bavím se stejně, tak těžko říct no. jednička byla taková jednodušší zase. dvojka je občas větší masakr.
    • Jak může být vylepšená verze hry lepší ?
      atmosféru dostaneš i ve 2 a teť když dojde k plnému přemístění 1 do 2 tak už je jen tvoje mínus že se ti víc líbí horší verze hry .
      • sry má na tom začátku být samozřejmě horší a ne lepší
        • Jednička má mnohem surovější atmosféru. Dvojka naopak více sahá po komedii a parodii... Někomu se to holt nelíbí, což je i můj případ.
  • At jdou do pr..le s lfd a už vydaj epizodu 3 sakra
    • Ty c u r a k u .Uz je to vohrany.Nemás tam nejakou jinou stiznost?
      • jo mame ty z a s r a n e j z m r d e, killing floor! *2*
    • E 3 nebude ? to jako fakt nebo si to myslíš ?
      • ucho
        já myslím že bude, jen tomu holt nechávají čas, nechávají to uzrát. ale nebál bych se toho, že nebude. popravdě mám tušení, že o tom snad ani nemluví (nesmí mluvit), tedy se na téma E3 nijak nevyjadřují. těžko říct ale, jestli už se kutí nebo v jakém stádiu vlastně je, jestli vůbec v nějakém... však uvidíme časem.
    • jen at si daji na hl poradne zalezet, imho zadna epizoda 3 uz nebude, coz je dobre...radsi si zahraju osm hodin trvajici hl3 na novem engine, coz podle meho uz davno delaji :-) a jinak teda, je videt, zes l4d moc nehral, protoze oba dily jsou naprosto genialni a da se u toho vydrzet doslova hodiny
      • no ja doufam,ze pokud by vydali rovnou HL3 ,tak bude mit delsi sp nez tech 8 hodin.Uz me ten soucasny trend 5-8hodinovych SP kampani stve.U hl episod to beru,pac to nejsou plnohodnotny pokracovani.
        zlaty stalker *1*
    • ucho
      není to takhle jejich věc? není potřeba být kvůli tomu vulgární...
  • zbytečné*
    • sorry za 3post to měla být oprava předchozího textu
      samozřejmě že je to skvělá zpráva a taky je výborné mít všechno z prvního dílu v tom druhém vylepšeném
      opravdu se omlouvám těm co to nepochopily dobře *

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit