Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oni nám úplně zničili L4D1 :(. kampaně z jedničky měli zůstat v jedničce. Ať si do dvojky dělaj nový a nekopírují. jako je to dobře pro ty co hrají L4D2, ale pro mě, stálého fanouška prvního dílu, je to špatná zpráva protože takhle L4D1 určitě ztratí na popularitě. je to jen můj názor
  • Omg, prosím, uvědom si, že nemůže dělat tak jak si písknem. Chápeš, že hra asi bude chvilku trvat, než ji dodělaj? Chápeš, že prostě Episode Three bude něco velkýho a proto to trvá tak dlouho a to, že to lidi chtěj prostě fakt, že to zabere čas nezmění. Buď rád, že se naopak snažej, aby to nebyla jen další epizoda, ale něco velkýho. Valve to moc dobře ví, že to chceme...
  • Když tedy tak moc naslouchají tak kde je teda nové Half life?
  • jo mame ty z a s r a n e j z m r d e, killing floor! *2*
  • ja osobne mam jednotku od kedy vysla a je vyborna hra..... dojka je tiez velmi dobra ale uz stratila to svoje kuzlo..... nieje to uz vobec hororove.... v jednotke ked mi vyvrazdily cely tym a ja sam som uz len bezal co najdalej za body tak to mi tuhla krv v zilach s tankom za ritou..... dvojka je uz jenom o srande.... ale to neni chyba hold zobrali to z ineho konca a asi to ma uspech..... len mi je luto ze uz nepodporuju jednotku.....
  • Ještě bych dodal, že jsem dvojku zkoušel hrát přes garenu a nepropadl jsem tomu. Jedničku jsem tam taky zkoušel a hned po prvních pěti hrách jsem musel běžet do obchodu. *4*
  • No já mám na steamu v seznamu přátel cca. 6-7 lidí a pořád jí hrajeme ze zábavy. Oni mají dokonce i dvojku (já ne) a stejně hrají mnohem častěji pravidelně jedničku. Co jsem koukal, tak ve dvojce mají všichni do 40 hodin (prý převážně za versus, který opravdu stojí za to a je lepší než v jedničce) a v prvním dílů mají už všichni přes 500 hodin.
  • Ty c u r a k u .Uz je to vohrany.Nemás tam nejakou jinou stiznost?
  • Já sem neměl motivaci si 1 kupovat už když vyšla L4D 2
    natož teťka ...
  • ucho
    ano, toho jsem se velmi bál, jednička byla skvělá. no ale co mám dvojku, tak hraju dvojku a bavím se stejně, tak těžko říct no. jednička byla taková jednodušší zase. dvojka je občas větší masakr.
  • Jednička má mnohem surovější atmosféru. Dvojka naopak více sahá po komedii a parodii... Někomu se to holt nelíbí, což je i můj případ.
  • Relic se stara o sve hry tez ;)
  • Bohemia Interactive.
  • Samozrejme, ale Blizzardi jsou vydridusi :)
  • Jedničku už po tomhle novém DLC nebude mít nikdo důvod kdy v životě hrát natož kupovat :-)
  • Nemyslím, že až tak moc. Ale nějaké drobky budou. Valve se spíš spolehne na komunitu, že si něco spáchá sama.
  • no nevim teda *1* ,od te doby co maji wow uz to taky neni zadna slava
  • Valve u me opet stoupa... A L4D2 doporucuji kazdemu, zvlast na LAN, uzasna atmosfera
  • no, myslim ze se tam da bez mrknuti oka zaradit taky bllizard :-)
  • no ja doufam,ze pokud by vydali rovnou HL3 ,tak bude mit delsi sp nez tech 8 hodin.Uz me ten soucasny trend 5-8hodinovych SP kampani stve.U hl episod to beru,pac to nejsou plnohodnotny pokracovani.
    zlaty stalker *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit