Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední kopanec do Left 4 Dead 1, ale upřímně, Valve to za zlé nemám. Ta hra už je beztak mrtvá a uživit pomocí DLC by už asi moc dobře nešla. Sám už tu hru hraju jen vyjmečně z nostalgie.
  • VALVe je snad jedinna firma, ktera nasloucha hracske komunite.
  • ucho
    já myslím že bude, jen tomu holt nechávají čas, nechávají to uzrát. ale nebál bych se toho, že nebude. popravdě mám tušení, že o tom snad ani nemluví (nesmí mluvit), tedy se na téma E3 nijak nevyjadřují. těžko říct ale, jestli už se kutí nebo v jakém stádiu vlastně je, jestli vůbec v nějakém... však uvidíme časem.
  • sry má na tom začátku být samozřejmě horší a ne lepší
  • Jak může být vylepšená verze hry lepší ?
    atmosféru dostaneš i ve 2 a teť když dojde k plnému přemístění 1 do 2 tak už je jen tvoje mínus že se ti víc líbí horší verze hry .
  • Doufám, že se i Portal 2 dočká podobné podpory jako L4D(2) nebo TF2...
  • Ještě jsem zvědav na to, co přinesou do jedničky v dalším DLC, protože o The Sacrifice říkali, že není poslední ani pro jedničku... *12*
  • Pěkně se.rou na hráče jedničky, ale ke koupi dvojky, která je dělaná strašně pro děti (atmosférou a tím, jak je pojata "vážně), mě to stejně nepřesvědčí. Jednička je nejlepší.
  • E 3 nebude ? to jako fakt nebo si to myslíš ?
  • No já sem nad tím taky přemýšlel ale když vyšlo sacrifice s no mercy tak sem si řekl naco starou l4d když L4D 2 má všechno co jednička v lepší verzi (s no mercy i staré postavy )
    a teť i navíc všechny kampaně z jedničky
    takže sem ušetřil 3.25 E *1*
  • tak ja sem si treba koupil oba dily v bundlu na steamu za nejakych 9€ :-) chce to cekat a koukat
  • jen at si daji na hl poradne zalezet, imho zadna epizoda 3 uz nebude, coz je dobre...radsi si zahraju osm hodin trvajici hl3 na novem engine, coz podle meho uz davno delaji :-) a jinak teda, je videt, zes l4d moc nehral, protoze oba dily jsou naprosto genialni a da se u toho vydrzet doslova hodiny
  • ucho
    není to takhle jejich věc? není potřeba být kvůli tomu vulgární...
  • At jdou do pr..le s lfd a už vydaj epizodu 3 sakra
  • sorry za 3post to měla být oprava předchozího textu
    samozřejmě že je to skvělá zpráva a taky je výborné mít všechno z prvního dílu v tom druhém vylepšeném
    opravdu se omlouvám těm co to nepochopily dobře *
  • zbytečné*
  • Já věděl že je zbytečnou kupovat 1 když 2 je to samé a vylepšené
    Výborná zpráva do pochmurného rána

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit