Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dostavame se do doby, kdy se budou na games.cz probirat socilani hry? no fuj. tuhle radost prenechte cosmopolitanu. Hardcore je megaman a ne C&C .. jak muze byt hardcore neco, co zvladne kazde 10-lete dite ?
  • Panebože to at' to radši nechaj bejt než aby to takhle posraly *10*
    • Mahcake
      Počkat, ty jsi to už hrál!?
  • Hm, farmvile, takže další původní pěknej koncept je v hajzlu kvůli tomu, aby to nebylo moc náročný a mohl si to zahrát co největší počet lidí s co nejmenšim počtem mozkových buněk..

    Přitom takovou "hardcore" strategii jako C&C (to už jsme na tom teda hodně špatně, když C&C je synonymem hardcore strategie) ze světa Oddworldu bych si zahrál docela rád, mohlo to být taky konečně něco originálního, i kdyby třeba jenom prostředím..
    • mluvíš mi z duše, dělat ze zajímavýho počinu něco jako farmville můžou jen idioti a jak známo práce idiotů stojí za hovno
  • Mahcake
    RTS? To je škoda, já už myslel, že to bude remake Oddysey a Exodduse nebo úplně nový titul se stejným žánrem. No nevadí, třeba to bude dobrý.
    • Fůůůůůů. Vzdyt oni je delaj...
    • Presne tak! Pomatuju si ty stare dobre casy, kdy jsem prosedel hodiny hranim na PSone tyhle dva tituly! Docela rad bych si zahral pokracovani, ale ve 2D. Zadne 3D sracky... Dobrym prikladem epicfailu je sonic 3d... Takove tituly nejsou pro 3d - to jsem jen tak odbocil :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit