Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

😍😍😍😍

• KIMCID

Ehmm raději ať udělají serial o Vietnamské válce

• vitezslav.trojan.1

Přiznejme si že všichni chceme nový díl Brothers in Arms s bitvou v Ardenách.

• ja_nic_nevim

Z Američanů (a toho jejich patriotismu) už snad musí být snad rozumně uvazujicimu člověku blivbo. Vždyť to tu už bylo tolikrát... Alespoň že Post scriptum teď po operaci Market garden najizdi na obsazení Francie (a jaká je to paráda vidět jak se Char B1 mastí s Československo venskou Lt38). 

Takových zajímavých míst a událostí. A stejně chtějí všichni dokola amiky v Normandii nebo Ardenach. 

• vitezslav.trojan.1

Opravdu srovnáváte generické MP hry s unikátním SP zážitkem, kterým Brothers in Arms je?

• DeathFish

Tohle jsou hry, které zaslouží remaster nebo remake, ne Crysis nebo Saint's Row 3. A i když mě Crysis s novými možnostmi a hlavně s RTX docela zajímá, dal bych přednost Brothers in Arms 🙂

• Row

Zrovna jsem si je ted hodil vsechny 3 behem karanteny.

Jednicka uz na oko trochu sesla, ale slapala jak hodinky, dvojka ktera je temer datadiskem jednicky (stejny engine, stejna hratelnost, UI a vysla jen 7 mesicu po jednicce) z nejakeho duvodu neprelezla 30 FPS at jsem delal co jsem delal, ale se skripenim zubu jsem ji odehral taky a trojka vypada a hraje se furt vyborne a remaster imho nepotrebuje.

• Radši si vzpomneň na Commandos a chuť na remastrovanou hru z WW2 tě zase přejde.

• DeathFish

To máš bohužel pravdu... Jsem zvědav na C&C: Red Alert, ten vypadá z ukázek nadějně 🙂

• Nebylo to náhodou už Bratrstvo neohrožených? :D 

Spíš bych si teda dal nový díl BiA, tak se třeba díky tomuto dočkáme :) 

• ja_nic_nevim

Bratrstvo neohrozenych alespoň sleduje knihy "Orel křičí Curahee" a vychází z autentických vzpomínek. 

Bral bych to spíš obráceně. Kdyby udělali hru pidle "čtyři v tanku a pes" 

• danny_the_hound

Tiež som bral Brothers in Arms ako takého herného brata (hech :) ) Band of Brothers. Ale ten nástrel deja mi trochu viac pripopmína ich tatíka Zachráňte vojáka Ryana :D Akurát sa to teda má odohrávať ešte pre vylodením v Normandii.

• TheGGG

takže vlastně seriál z WWII, který bude mít nálepku BiA, ale každému to bude jedno... hodně divný přístup. Snad ale seriál bude dobrý a nebude to úplná moderní slátanina co si na WWII jen hraje...

• ja_nic_nevim

Záleží na režisérovi. Úplně mě dostal do kolen seriál "generation kill", už mám knížku a dost se divím, že to vůbec v americe někdo odsouhlasil natočit. Strašně smutný, mrazivý a střízlivý... 

• BohumilCisar

V Americe nikdo nemusí dávat souhlasy k tomu, co se natočí, prostě jde jen o to sehnat peníze, dát dohromady štáb a to se podařilo. U vojenské témetiky se ještě může žádat o podporu armádu, která si tím dílem může dělat reklamu a ta v případě Generation Kill logicky odmítla spolupracovat. Ono celkově těch filmů / seriálu, které dostaly podporu od armády, je fakt málo a až na pár výjimek jsou to vesměs náborové slátaniny. 

• ja_nic_nevim

Tak už jen fakt, že mezi sebe pustili reportéra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit