Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Jo, hned jak jsem viděl oznámení nového Age of Empires, tak jsem si říkal, jak se asi tvářil Vašek. Škoda, že to opět nebylo v přímém přenosu:)

    Jsem opravdu zvědavý, co z toho nového dílu bude.
  • O víkendu jsem zrovna pařil HD dvojku a říkal jsem si, že si koupim trojku, protože souboje v dvojce jsou už fakt utrpení, ale teď si spíš počkam na tu definitivní edici nebo rovnou na tohle, pokud se zadaří.

    btw co se týče microsoftu já pořád čekám, jestli mi tuhle generaci dají nějakou záminku ke koupi jejich konzole, ale zatim evidentně pořád trollujou.
  • Já už zažil tolik videoherních zklamání, že se neteším ale jsem spíš opatrnej a zvedavej jak to dopadne. Pokud to bude dobré, rád si to zahraju.
    • Přesně tak. Každé nové oznámení beru se rezervou. Lepší se radovat u hotové hry až vyjde a bude za to stát, než živit hype, slintat blahem u každého preview obrázku a videa, ale jakmile to vyjde spadla klec a ticho po pěšině jako třeba stronghold 3 a podobná podobně "povedená" pokračování.
  • Po Dawn of War 3 se dost bojím o výsledek...
    • proč každý nadava na DoW3? krom toho že to bylo technicky nekvalitní, byly tam jen 3 frakce a hrdinové byli OP (co se dá lehce nerfnout patchem) to byla docela solidní RTS.
      • :D
  • COH a COH2 jsou zárukou kvalitní stragie. Určitě zkusím :)
    • To samé jsem si říkal při těšení se na Dawn of War III :/
      • Neznám. Na průměr nemám čas. Stačí se podívat na hodnocení her, jestli se o ni vůbec zajímat.
  • No ty VOLE, ještě Warcraft 4 a bude to dokonalé... :D
  • Vzhledem k tomu, jaké studio tu hru vytváří, očekávám limit jednotek 50 a hlavně všechno blízko a bez možnosti oddálení
    • AoE 3 mělo kameru ještě víc přiblíženou než CoH, ale tenkrát to snad mohli omlouvat technickou limitací
  • XorxoxTalarius
    Relic je dobre studio, ted jde jenom o to aby moc nevymysleli, prece jenom po COH2 a DOW3 mi duvera v ne klesla na bod mrazu.
    Kazdopadne by bylo skvele kdyby se pokusili udelat rip off prvniho Empire Earth, to by byl splneny sen :)
    • CoH2 nebylo špatná hra, to že to rozkouskovali na milion dlc a vydřeli prvni poslední zní jako typická Sega, to jsou známí nenažranci *4*
      • XorxoxTalarius
        To by mne nevadilo, ale ta hra je spatna, krome pocasi nabidla daleko mene moznosti, pokud neni lepsi nez Blitzkrieg mod, pak je spatna
        • Přesně. Blitz. mod udělal přesně to, co jsem od hry očekával hned na začátku. Škoda, že to je pouze mód.
          • Blitz je nesmysl, zbytečně moc jednotek, strom, kterej se nedá za celou hru odemčít a celkově složitý.
            • XorxoxTalarius
              Nevim jestli trolis nebo jsi nikdy poradne COH nehral ...
  • jo!
  • Paulcz
    Jenže lidi budou chtít Age of Empires a ne CoH, takže to dopadne blbě.
    • snorgrind
      ja radsi budu chtit rise of nations *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit