Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Lidi mají různé požádavky. Někomu stačí ke štěstí málo. Na tom není nic špatného a naopak je to dobře pro ty lidi s proklatě nízkými nároky.

    Bohužel ne každý se dokáže zabavit u průměrné hry, která ničím obzvlášť nevyniká.

  • vážně..co jsi tam těch 154 hodin dělal? Já jsem po asi 10-15h byl někde na levelu 25, proběhl jsem si tu mapu, udělal asi všechny ty copy-pasted questy na town boardech, + nějaký z covenantů (seber X beden, cull X mobek), namaxoval sem si skilly v Hatchet protože healuje s killama (OP mechanika na pve), zavřel pár portálů.. a dál už tam fakt nebylo co, až mě děsí jak málo contentu ten preview měl. Nedovedu si představit že by tu hru za rok o 200% zvětšili.

  • nightborne

    Když už toužíš slovíčkařit - netušíme stádium vývojovýho cyklu, nevíme, co bude probíhat dál, tudíž to mohla bejt alfa a mohla to bejt beta. A vzhledem k tomu, že to mělo původně vycházet teď, by to rozhodně neměla bejt alfa, ale dobře, na stránkách to nazývaj alfou. Že tomu v amazonu taky ještě řeknou "preview" je irelevantní. 

    A je hlavně naprosto jedno, jak to nazvem. Když si vývojáři věřili dost na to, aby to pustili mezi lidi, musej počítat s tim, že si lidi na základě toho udělaj obrázek.

    Že ses 154 hodin dokázal zabavit mačkáním tří tlačítek ti nicméně naprosto bez ironie závidím.

  • Přečetl jsem si pouze první odstavec, kde autor článku hovoří o BETĚ a přitom to byl jen PREVIEW. Dál pro mne nemá cenu dále číst a můžu si jen domýšlet, jaké s prominutím zhovadilosti autor v článku uvádí ( opět opakuji, že jsem četl pouze první odstavec ) a jako hráč, který strávil 154 hodin ve hře mohu zatím doporučit. Nechme se překvapit, co vývojáři připraví a změní do APLHA a poté až BETA testování.

  • Kosac

    120hodin.. spokojenost.. snad dopilují těch 10-20% co tomu chybí.. času moc není.. a jako bonus se to nelíbí borcům z games.cz.. co víc si člověk může přát :D 

  • vidim v tom pruser zvany konzole

  • nightborne

    Závěry samozřejmě nikdo nedělá, text je čistě o současný formě hry a o tom jak působil tejden jejího hraní.

    A jelikož CHCI, aby to bylo dobrý, snažim se pořád doufat, ale, jak už sem psal... snad bude ten rok stačit.

  • Pixie

    Destiny( je mmo ) a  není mmorpg, ale Wow ano( dokonce jedním z prvních novodobých mmorpg.

  • Ani Destiny ani WoW není MMORPG...

    Navíc ještě WoWko je právě uváděná hra dávno za zenitem.

  • Krejcar

    No nevím, co jsem shlédl videa z "Preview" třeba od Steraka, což tam i samo je v horním rohu, tak mi to přijde jako Albion a to bych za pořádné MMORPG považoval. Ale jak jsem napsal, je to Preview, takže nikdo zatím nemůže přesně říct, kam se to ubere a nějaké unáhlené závěry bych od GAMES.CZ nečekal. 

  • Sorcres

    Jen bych autora rád opravil že se nejednalo o oficiální betu nýbrž Preview (dalo by se říci Alpha Preview) 



  • Hidden

    Nejsem sice autor clanku, ale dovolim si reagovat:

    - "neni poradne MMO" je vytrzene z kontextu. V clanku je vyslovne uvedeno, ze od posledniho dobreho zapadniho MMORPG uteklo uz dost vody a to je pravda. WoW je staricke. A Destiny 2 navzdory svym kvalitam MMORPG tedy neni (spise takove MMO-lite). ESO, GW2, FF a dalsi uz maji take nejaky ten patek. Proste velke dobre zapadni MMORPG tu uz dlouho nebylo.

    - mackani nekolika tlacitek porad dokola MMORPG nedela. Je to jen jedna z mechanik, jak lze ovladat akce postavy a MMO rozhodne mohou vypadat i jinak, nez porad tocit dokola stejne rotace skillu.

  • Delinom

    Ah jo... co je to zas za článek...

    "není pořádné mmorpg" - co je Destiny 2 nebo WoWko...

    "Hádám, že úmysl bylo New World nenechat sklouznout do klasických MMORPG kolejí, v nichž se výkon hráče měří v tom, jak dobře dokáže mačkat sekvenci čtrnácti tlačítek beze změny pořád dokola."

    - a jak jako jinak má MMORPG vypadat?


    Ta hra je a bude totální propadák. 

  • Hidden

    Ten odklad jim, doufejme, prospeje. New World neni uplne propadak, ten potencial tam je, ale je proste treba jeste hodne prace. Jedine dve veci co se mi na probehle verzi libily bylo zminovane vylepsovani mest a gathering surovin, coz je ponekud malo. Ale cely projekt urcite nezatracuju a treba se jim ve finale z toho jeste povede neco vykresat. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit