Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    O nudlích? Vážně se ti zdálo o nudlích? Šťastný to den, mému synovi se konečně zdá o nudlích... Jsme spjatí s nudlemi, v žilách nám koluje vývar.
  • nejlepší jsou stejně Worgeni. To jsou sympaťáci. Ale proti pandě nic nemám a hlavně těm co se to nelíbí tak za ni přeci nemusí hrát ne.
    • Spades
      A co ti, ktere bavi wow, ale nechou tam pandy ?
      • Každému se líbí něco jiného. Bude spousta lidí co si za ně ráda zahraje... Mě například přijdou nevzhlední temní elfové a goblini a gnomove přiblbe přiblblí.... to je věc názoru. A stejně to hraju. Je to zábava narozdíl od jiných mmorpg. A jen kvůli tomu že tam moji "neoblibenci" jsou to přeci nepřestanu hrát. Tak tam prostě jsou. Já si hraju za to co se mi líbí.
        • Spades
          nejde o rasu, ale o celej datadisk. bohuzel na tbc zustat nemuzu, tak sem se prizpusobil jak wotlk tak cata, ale pandy to uz trosku prehaneji :(
  • Diablo 3! Už jen dva dny!
  • Chytlavá? Tedy mě moc nechytila.. a to jsem fanda herních a filmových soundtracků a WoWko jsem pár let taky hrál. Prostě na skladby ze základu to nemá, hlavně podkresy měst či oblastí a i TBC soundtrack byl povedený.. Lament of Highborne je dokonce taková perlička.. pak už to mělo ale i tu hudební kvalitu sestupnou. Prostě tohle je takový smíchaný z vyvařených ingrediencí..
  • jindra.veliky
    z tohohle sveta uz jedine Whorecraft *5*
    • Jaké je to být celý život ve škole šikanován?
      • jindra.veliky
        to neni zdravo mluvit sam se sebou *2*
        • Ano, klasická odpověď de*ílka. Je škoda, že tvé příspěvky mají hodnotu ho*na slona.
          • Vsechny vase prispevky maji nulovou hodnotu, ale u Jindrovych se aspon zasmeju. Jedinou tvoji omluvou je to, ze je nedele, tak nejsi na zakladce a muzes tady postovat.
            • Asharak
              @uff: pak mě Jindra pobavil 10x tolik *15* Ale nebudu se ti za to smát, promiň, třeba se jednou přestaneš šikanovat, přeji hodně štěstí a pevné nervy! *3*
            • Ne-ne... osobně navštěvuji pomocnou školu. Právě s Jindrou.
  • Temné Wowko *1* *1* koncert jednorožců a skřítků hrajících si s motýly. Věřil bych všemu, ale říct že je temné *1* *1* to se nedalo nereagovat
  • Tak nevím, místama se mi zdá že tam jsou motivy původního soundtracku, pak se to motá brnky brnk...kam se to hrabe na songy z původního wowka:) Ať už si o WoW myslí kdo chce co chce, ten původní soundtrack má opravdu našlapané melodie, tohle mi příjde proti tomu jako obyč recyklace.
    • Spades
      ,
  • Mě ty pandy vůbec nepřijdou jako špatnej nápad. Je to zase něco trošku jinýho, sympatickýho... Osobně se mi na wowku vždycky líbila hlavně ta barevnost a to, že se nebralo nijak smrtelně vážně.
    • a co je prosimte na pandach sympatickeho, vzdyt to v cloveku vyvolava chut rozslapnout tomu ksicht.. a nebrat ten svet uplne vazne je jedna vec, a otevrene se vysmivat hracum do obliceje vec druha -uz ten nazev je naprosto trolujici, prej pandaria
      • Moc to žerete *7*
  • Keyz
    To by mně zajímalo kolik % lidí to hraje protože tam již mají nějakou partu lidí,jsou sehraný a nechce se tedy odcházet.
    A kolik % lidí celá hra opravdu baví.

    Kamarád,mně říkal že Lineage 2 hrál pak pouze pro pvp s klanem a honbou za novou výbavou.Kdyby tam ty přátelé neměl tak by odešel.Tedy již ho opravdu nebavilo,tak aby vyhledával nové kámoše nové činnosti.
    • Hrál jsem Aion, SW, WOW, Rift atd. ... te´d hraju Tera - zatím mě to chytlo - nádherné scenérie, pěkná hratelnost, hezké levelování. Nevím co bude na finální úrovni, ale zatím je to fajn. Aion byl "jen" pěkný, SW mapy s koridory mě úplně udolaly na Coruscantu a poslední ledová planeta otrávila, Rift byl divný - nebavil mě, Conan fail, Lotro moc těžkopádné ... zatím tedy čekám na WOW Panda a D3 + nyní čas vyplňuji Tera online (prozatím 28lv). Jinak WOW hraju už 4 roky ... na každé hře si najdi to, co máš rád: pvp, levelování, grind, questy, instance atd. Rovněž rozděl to, co znamená celá hra: 0-X level nebo pak final level hraní atd. .. plno her si koupíš, projdeš a hotovo, mmo mají tu krásu, že "dohraješ - jsi na final úrovni" a pak se můžeš XY měsíců bavit novými výzvami
    • Ringwraith
      Taková jsou standardně všechna MMO. Hrával jsem Lajnu na C4 a hrát sám bylo o ničem. Nemáš buffy a musíš grindovat jak o život. S kámoši je to ale sranda. Teďka už je L2 sice grindu zbavený, ale na vyšších levelech stejně určitě sám nemáš šanci.

      Na druhou stranu můžeš viděť, že třeba GW2 a SWtOR se snaží i tento prvek odbourat a přinést dobrý zážitek i v jednom. A GW2 zase velmi zjednodušuju hledání party... žádnou totiž v zásadě hledat nemusíš...
      • Keyz
        Jestli není také problém v tom,že snadno lze získat maximální level a dobrou výbavu když tomu podřídíš čas a snahu.Já bych se rád u MMORPG bavil na každé úrovni a kdybych měl získat maximální level za strašně dlouhou dobu tak by mně to nevadilo,protože bych se bavil i na menším levelu.
        -Navíc pak to vypadá zvláštně když ty nejlepší věci má pak mnoho lidí a samotná přítomnost dané věci často rozhoduje o výsledku boje :(
        Pak ta touha po dobré vybavě je pouze nutností.
      • No tak jestli se někdo rozhoduje GW2 vs SWTOR tak ihned raději doporučuju GW2, protože SWTOR co se jedná MMO byl a je fail... Na druhou stranu single to má velmi solidní...
        • Ringwraith
          Já se do nějakého hodnocení v tomto případě nepouštím.

          Jen to zmiňuju jako příklad dvou her, které se snaží dělat něco podobně... s rozdílným úspěchem.

          A jak sám říkáš, single v SWtOR je velmi solidní, a to sedí s tím, co se můžeš dočíst všude po netu.
  • Když se řekne působivá hudba z WoW, jako první se mi vybaví téma Stormwindu, pro mě nezapomenutelné melodie :) http://www.youtube.com/watch?v=_rXIyz8HSJQ
    • No zrovna tahle melodie mě po určité době začla extrémně štvát, ano trávil sem hodně času ve Stormwindu... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit