Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se řekne působivá hudba z WoW, jako první se mi vybaví téma Stormwindu, pro mě nezapomenutelné melodie :) http://www.youtube.com/watch?v=_rXIyz8HSJQ
    • No zrovna tahle melodie mě po určité době začla extrémně štvát, ano trávil sem hodně času ve Stormwindu... *12*
  • Diablo 3! Už jen dva dny!
  • WoW, naozaj sa mi páči, že spamovať vie aj redakcia tískali games /v tomto prípade tisli WoW/
    • Asharak
      Dnes umí spamovat každej, ale nespamovat, to je teprve výkon! (I know I know *9* *5* )
    • zdeeneek
      Co te nezajima, necti. Kdy uz tohle nekteri ctenari konecne pochopi ?
  • PandaZZZ On tEh WaY!
  • Chytlavá? Tedy mě moc nechytila.. a to jsem fanda herních a filmových soundtracků a WoWko jsem pár let taky hrál. Prostě na skladby ze základu to nemá, hlavně podkresy měst či oblastí a i TBC soundtrack byl povedený.. Lament of Highborne je dokonce taková perlička.. pak už to mělo ale i tu hudební kvalitu sestupnou. Prostě tohle je takový smíchaný z vyvařených ingrediencí..
  • Mě ty pandy vůbec nepřijdou jako špatnej nápad. Je to zase něco trošku jinýho, sympatickýho... Osobně se mi na wowku vždycky líbila hlavně ta barevnost a to, že se nebralo nijak smrtelně vážně.
    • a co je prosimte na pandach sympatickeho, vzdyt to v cloveku vyvolava chut rozslapnout tomu ksicht.. a nebrat ten svet uplne vazne je jedna vec, a otevrene se vysmivat hracum do obliceje vec druha -uz ten nazev je naprosto trolujici, prej pandaria
      • Moc to žerete *7*
  • Tak nevím, místama se mi zdá že tam jsou motivy původního soundtracku, pak se to motá brnky brnk...kam se to hrabe na songy z původního wowka:) Ať už si o WoW myslí kdo chce co chce, ten původní soundtrack má opravdu našlapané melodie, tohle mi příjde proti tomu jako obyč recyklace.
    • Spades
      ,
  • nejlepší jsou stejně Worgeni. To jsou sympaťáci. Ale proti pandě nic nemám a hlavně těm co se to nelíbí tak za ni přeci nemusí hrát ne.
    • Spades
      A co ti, ktere bavi wow, ale nechou tam pandy ?
      • Každému se líbí něco jiného. Bude spousta lidí co si za ně ráda zahraje... Mě například přijdou nevzhlední temní elfové a goblini a gnomove přiblbe přiblblí.... to je věc názoru. A stejně to hraju. Je to zábava narozdíl od jiných mmorpg. A jen kvůli tomu že tam moji "neoblibenci" jsou to přeci nepřestanu hrát. Tak tam prostě jsou. Já si hraju za to co se mi líbí.
        • Spades
          nejde o rasu, ale o celej datadisk. bohuzel na tbc zustat nemuzu, tak sem se prizpusobil jak wotlk tak cata, ale pandy to uz trosku prehaneji :(
  • Ringwraith
    Taky potřebuju tu drsnou temnotu!

    Blázni ti, co zrušili WH40K Dark Millenium. To by byla TEMNOTA! A KREV! A ZLO!
    • Vypni si monitor, to je teprve temnota!
      • Ringwraith
        To je fakt, ale není to moc zábava.
        • A co třeba http://weknowawesome.com/wp-content/uploads/2012/04/GOT-night-dark-terrors-between-legs.jpg
  • Temné Wowko *1* *1* koncert jednorožců a skřítků hrajících si s motýly. Věřil bych všemu, ale říct že je temné *1* *1* to se nedalo nereagovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit