Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drotman

    Samozrejme, že zakazujú hry a hranie, pretože v hrách môžete robiť, čo chcete, nemusíte dodržovať žiadne pravidlá a ste tak vlastne slobodný a oni nepotrebujú, aby si mladý ľudia zvykli na slobodu, pretože ju budú chcieť aj v realite a oni chcú poslušných otrokov, ktorý sú zvyklí poslúchať nariadenia a život v diktatúre s obojkom na krku. U nás na západe sme k tomu tiež vykročili a evidentne smerujeme k čínskemu modelu.

    • "pretože v hrách môžete robiť, čo chcete, nemusíte dodržovať žiadne pravidlá"

      Můžu se zeptat jaké hry máš na mysli? Ve všem co jsem hrál jsem mohl dělat jen co mi vývojář umožnil a musel jsem dodržovat herní pravidla. :-D


      • Porušovat herní pravidla samozřejmě můžeš. Minulé, současné i budoucí hry jsou a budou děravé, takže při offline hraní se můžeš vyblbnout ve využívání glitchů a když v tom budeš extra dobrý, tak se i zapíšeš do seznamu nejlepších speedrunnerů. Ale to asi nebude to, co Drotman myslel. A za porušování herních pravidel v online hrách je logicky ban.

  • mousekrup

    > "Doufejme, že čínským tvůrcům bude co nejdříve povolena uzda."

    Proč doufejme? Však tam mají totalitu, tak jim to asi vyhovuje, ne?


    • KarelKarel

      Stejne jako tobe nevyhovuje ZEMAN a delas s tim neco? Ne, jen nadavas. Asi tak s tim jde neco delat ty blbe.

      • Veskoslav

        Ano dělá. Říká se tomu volby, tupče.

        • KarelKarel

          Kolik ti je? Tohle by nenapsala ani moje 12 leta dcera :D

    • Nedělejte si marné naděje, neboť svoboda je jen iluze. Když bude vládnoucí elita nebo spíše někdo nad ní chtít, tak si tu totalitu zavedou, kde budou chtít a nikdo ji v tom nezabrání. Lidé tomu ještě budou tleskat, dokud nepocítí tlak okované boty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit