Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Shrnul jsi to přesně. Quantic Dream na sebe vzal mnohem větší projekt než předtím. Nejenže větší projekt vyžaduje více práce, ale taky určitě něco zaplatili za licenci.

    Proto přehodnotili své předchozí stanovisko a přijali nějakou nabídku na odkoupení, aby získali další finance.

  • No asi jako vždycky. Předtím vždycky s penězi nějak vyšli, ale SW licence a s tím i mnohem větší hra než Detroit je donutily nějakou nabídku vzít. NetEase asi nemá důvod do SW: Eclipse nijak kecat, dokud od něj nebudou chtít další prachy nebo nebude vývoj trvat moc dlouho a hodnota akcií klesat. No a o další budoucnosti samozřejmě neuvažuje.

  • Derp_1337

    Podle PR materiálů by to "neměla" být nějaká špatná zpráva, protože se jedná jenom o změnu majoritního akcionáře a reálně by to "nemělo" mít vliv na "nezávislý tvůrčí proces" vývojářů ve studiu.

    Samozřejmě teď je jenom otázkou, na kolik těm PR řečem můžeme věřit 😉

  • MalyZeli

    No to teda potes koste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit