Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven123
    otras japonsky sposob boja... zase
    dobre ze som si pozrel to video, aspon skrtam zo zoznamu
    • Jakej japonskej způsob boje? Jak se pozná boj podle zemí? Vždyť to dělá Cryptic. Vždyť tam ani neukázali všechyn classy, zbraně a skilly.
      • skaven123
        no ked to nevidis, pozri si nejake jrpg a nejake zapadne rpg.. z pred 6-10 rokov, nie nove, lebo vsetko od cca KOTORov je viac menej liznute vychodnym vplyvom
        • Takže světelné efekty se rovná asijský styl?

          No, když to bereš takto...
          • skaven123
            napr. 2:33 - 2:35 staticka postava, ktora robi svetelne efekty
            taky drow by sa mal hybat kus inac, a nie v style anime
            • Jj, v poho, rozumíme si.

              Jen mi šlo o tom, že lidi v poslední době mají ve zvyku říkat "asijský/anime styl" snad naprosto všemu... i tam, kde to nepaří. Kdyžtak čekni třeba Rusty Hearts, to je anime styl.
            • skaven123
              @ring ..ja viem, tj o DA a Witcherovi, tiez sa mi to velmi nepaci, ale tu je to okate...
              takze sme sa pochopili co sa mi na tejto hre nepaci :)
            • To a anime nemá nic společnýho. Jak "hýbat se ve stylu anime"? To nedává smysl. Jak se někdo hýbe na styl anime? Sleduju anime roky, ale nikdy jsem si nevšiml, že by se všechny postavy nějak specificky hýbaly...

              Hele, já chápu, že se ti asi líbí když jsou fantasy souboje jen "suché" máchání zbraněmi. To je v pořádku, takové hry taky jsou, třeba Mount and Blade. Ale Cryptic asi chtěli svou hru trochu ozvláštnit efekty a barvami.

              Ale pojmy, které používáš k popisu toho, co se ti na tom nelíbí jsou mimo. Vždyť i Zaklínač, Dragon Age a další hry mají barvené efekty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit