Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines

    Prostě, co se Vám vybaví, když slyšíte "hry od Paradoxu"....

    • kdysi záruka dobrých her, dnes záruka tuny DLC a neschopnost navázat na předchozí úspěchy

    • triptich

      farebná mapa sveta, najmä európy a stredovek. tie tisíce hodín v EUIII/EUIV a CKII sa museli niekde podpísať.

      druhou vecou v poradí je... očakávanie? proste ten pocit, keď človek spúšťa hru, do ktorej práve nainštaloval nový prídavok a je zvedavý na nový obsah.

      treťou je lov na tie prídavky. rozumej, nie každý som kúpil v plnej cene v čase vydania. niektoré som si odchytil v zľave.

      P.S.: práve C:S sa mi s paradoxom nespája temer vôbec. tam je modrý štvorec s bielym "CO"

    • Lukyz

      DLC

  • romankubanektisc

    Za mne se odkládá i PC verze. Vydat hru v takovém stavu je na soudní žalobu. Mám rád budovatelské strategie, ale toto je destrukce 😉.

  • triptich

    neodolal som a hru som vyskúšal. nemôžem porpieť, že v porovnaní s jednotkou (aj silne módovanou) je to posun vred. ale... celková "nedoladenosť" hry, ktorá ma prenasledovala už aj pri tých pár hodinách hrania ma vrátila späť k jednotke. snáď časom s tou hrou niečo spravia. nateraz ostávam naďalej verný jednotke.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit