Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No on je i problém v tom, že protože každé DLC musí fungovat samostatně a v libovolné kombinaci, tak ty DLC nesmí šáhnout na ty vanila funkce, i když ta funkce s tím DLC už prostě nedává smysl. Tím vzniká hra s naprosto podivným gamedesignem a prostě by zasloužila přebalancovat a ty herní mechaniky sjednotit. (Když už mám paklife, tak možná nepotřebuji čtverečkové park "budovy" a ty assety z nich nacpat do parklife menu = ve výsledku budu schopen postavit úplně ty stejné parčíky, jen na to nebudou dva úplně různé systémy. A výnos který přináší ten parklife by se strouhnul na nějakou normální hodnotu. A ne že sype skoro nekonečno peněz, jen aby dal hráči motivaci to jakože stavět. Ať je z toho mimo sandbox mod zase hra a ne jen citypainter.).

  • A čím jsem to přirovnal k Simcity?

  • unicz

    Ale je tam i hromada dalších problémů.

    Mizející vozy protože nízký limit objektů. Naprosto příšerné řazení provozu do pruhů. Blikající stíny. Příšerná barevná paleta v základu. Bez rozšíření prakticky neovladatelná ekonomika, správa problémů. A hlavně - boha, to bourání opuštěných budov....

  • on je spíš problém s tím, že DLC musí fungovat samostatně, takže pak ve výsledku nejdou moc do hloubky, protože nemůžeš vydat DLC, která na sebe přímo navazují.

  • Když hra dostává moc DLC, tak se prostě stane přeplácanou. Herní systémy, zejména pokud opravdu vlastníte víc DLC, přestávají dávat smysl. A to je určitě prostě problém, mínus a být by to tak nemělo.  Autoři v tomhle ohledu věci flákají a na to, že na DLC rozhodně rýžují slušně (za to cenu zas tolik obsahu nedostáváme), tak to omluvitelné není...

  • Marines

    Proboha jen ne další SimCity, Já jsem s touhle simulací města dost spokojen a zatím nemám námitky k DLC, či aktualizacím. To co kritizujete, přece nemusíte ve hře hrát, když se nechcete piplat s universitou, máte možnost jednou akcí plácnout na mapu už hotovou a tak i se vším ostatním. Když Vás nebaví výrobní řetězce, nemusíte je stavět a co se týká obtížnosti, máte přece možnost si nastavit i těžkou  obtížnost, každý není superhráč a tak mohou hrát i na nižší obtížnost. Hledáte zbytečně chyby, hra je to dobrá i po letech a zcela nahradila a vylepšila  SimCity....

  • Na jednu stranu hezké. Na druhou stranu tahle hra už by sakra potřebovala dvojku. Ty dlc tam vytvářejí hromadu zdvojených systémů (být teď jako nováček, tak se úplně zamotám, proč je tam industry jako zóny a jako plopable budovy a jak je to jako mezi sebou provázané. Nebo proč mám stavě pracně vejšku, když můžu na mapu plácnout univerzitu co pojme mnohem víc studentů) a rozbíjejích obtížnost (která už v základu byla snadná a každé DLC aby mělo smysl využívat tak sype ještě víc peněz).

    Tuhle hru už by to prostě chtělo trošku ořezat (o ty vanilla systémy), sjednotit jak tam ty věci fungují (udělat už i residential a comertial o umisťování budov a levelování čtvrtí ať je to jednotné), přebalancovat obtížnost, dát tam znovu smysluplné cíle (ať se neodemykají budovy tím, že mám vytvářet zóny které ale nedávají smysl, protože je nahradil novější systém) apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit