Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? citlivější...vždyť už v předešlích dílech šlo z něj udělat mega pussy....co to bude teď? Po vzoru Fable 3 se bude vodit s kolegama za ruku?
  • Hmm, tak na social.bioware.com uz lockli asi treti thread, kde se lidi ptaji, jestli to bude chtit Origin nebo ne. A Chris Priestly uz pul roku usilovne zjistuje odpoved. To si z nas opravdu delaji srandu. Ale nejspis bude spravna moje teorie, ze vedi, jaky je Origin s h i t (a po fiasku se SWTOR se to jen potvdilo), ale proste nechteji prijit o predobjednavky a par prvnich koupenych kusu. Ja osobne si pockam, a bude-li tam Origin povinny, tak se holt vysledek konano Sheparda dozvim z youtube.
    • Oprava, uz to tam ctu, ze Origin bude povinny. Nu coz, plati druha cast meho prispevku.
  • omlouvám se že to už musím říct sprostě ale nechcete si tu reklamu u těch videí strčit třeba do **** nebo jí dejte na stránku a ne do videa proboha. *10*
  • Tak neviem či už to viete, ale podla najnovšieho vyjadrenia EA bude origin potrebný na spustenie a hra nebude ani na Steame.
  • Amylee.Anderson
    Jo, to já můžu :D
  • Hairy_Ass
    Nedávno jsem někde na netu četl, že by jedním z parťáků v ME3 měl být i Prothean, co je na tom pravdy?
    • Řekl bych, že asi moc ne, pokud vím, tak tým by se měl skládat z Ashley/Kaidana, Tali, Garra, Liary a nováčka jménem James Vega (asi nějaký potomek Vincenta Vegy :D ). Nikdo další nebyl zatím potvrzen, přesto se mi ten prothean nějak nezdá.
      • Zayl
        Ashley / Kaidan, Liara a Garrus jsou jediní z minulých dílu, které bych opravdu odhadoval na to, že se objeví. Jo a ještě Tali, kterou si lidi vybrečeli na fórech.

        S těma ostatníma ... vážně si myslíte, že bude Bioware dělat content pro +- 10 parťáků, když 6 z nich bude mít solidní šanci to, být ve stavu mrtvoly? Podle mě nejvíc můžete doufat v cameo.
        • Rozhodne by se mel hrac minimalne dozvedet, co se stalo s partaky, kteri nebudou v ME3 v tymu (Miranda, Jack atd).

          Btw doufam ze ME3 nebude kvuli SWTOR odflaknuty a ze zas do hry daji moznost aby FemShep mohla mit romanci se zenskou. Po nekterych idiotickych reakcich v mediich na FemShep / Liara romanci se v ME2 ocividne zalekli a bylo tam kulove.
          • mohl si mit romanci s kelly za femshep taky samaru a morinth
      • Hairy_Ass
        Alespoň podle toho hacknutého scénáře prý mezi společníky měl být, ale třeba to změnili....
      • Cahir
        Hlavní je Garrus, zbytek je mi šumák.
        • Amylee.Anderson
          Garrus a Thane *14* (a Legie!)
        • CRYPT
          Hlavni je TALI a zbytek je mi sumak
        • Garrus a Tali, to su postavy, co ma najviac zaujimaju.
          • Jo Tali, pamatuju si na nějákou diskuzi na biware foru, kde řešili, jak technicky umožnit sex s těma emzákama, aby je nezabili bacily a nejlepší jim přišlo to dělat v přechodový komoře *1*
        • V tom se schodneme, ještě teď si vzpomínám na moment kdy jsem poprvé hrál ME2 a nečetl předtím žádná preview, a až na Omeze jsem zjistil kdo je Archanděl.
          • emh... spíš shodneme... fuj
      • Wrex bude taky v týmu (N samozřejmě pokud jste ho v jedničce nesejmuli že? :D )
        • ked uz je rec o ME .. pustite si to od nejakej 45 sekundy :D
          http://www.youtube.com/watch?v=x1AHAieJmLM&list=LLWT6o7bZBXMRInwT7IkkvMQ&index=25&feature=plpp_video
  • Na tuhle hru se opravdu těším! Ale čím víc podobných "novinek", čím víc "hype-pr" keců, tak tím víc mě to začíná s**t.. ono aby to nebylo jako s tím Battlefieldem, dobrá hra, ale KAŽDEJ chtěl víc.
    Navíc už teď EA opět prohrává s ostatní konkurencí a to i kvůli Originu (o stupidním banování ani nemluvě). Podívejte se na Valve a Steam.. jednoduchá featurka "obchodování o hry a kupony" a miliony lidí tráví na Steamu hodiny denně a hrají to, po čem toužili a co se jim podařilo vyměnit za to, co naopak nechtějí...
    Moc si přeji, aby ME3 nezklamal.... kéž by to byla alespoň tak dobrá hra, jako ME2!
    • mass effect 3 nemůže být špatná hra *3*
  • Fallon
    Meanwhile in Bioware:
    Press X to Whine
    *achievement unlocked: Sensitive soul*
    • + rep *15*
  • Hairy_Ass
    "Když Shepy a Reaper se rádi mají, tak v Galaxii je jak v ráji...." *14* *1*
    • PreidaQ
      Osobně bych dal přednost Ashley Williamsové, ale proti gustu... *3*
      • To nemyslíš vážně? Ty bys místo obřího vesmírnýho prznitele vzal černošku?! Já...nemám slov! *15*
        • Hairy_Ass
          Ehm, černošku? *8*
      • Mluvíš úplně od věci jestli ti to nevadí *6*
        • PreidaQ
          Když já to jinak neumín, °fňuk°.
  • smejki
    "If you press the button something awesome has to happen!"
    http://www.youtube.com/watch?v=hMcVZQI6ybw
    • Cahir
      Jó, ten chlápek je legenda, mimo jiné se zasloužil o to, že DA2 má pověst deb*lní klikčaky (kterou není).

      V BW by měli zapracovat na transformování marketingu, protože se spíše zasluhují o odrazování zákazníků, nikoliv navnadění. Lepší je raději žádné zprávy neposlouchat a hru si rovnou koupit a bejt spokojenej. Tenhle BW pulse pořad už je opravdu totální odpad a to říkám jako jejich fanoušek, kterého žádnou hrou nikdy nezklamali.

      BTW, dodnes nevím, co měl tím "press the button and something..." na mysli, ve hře nic takového není.
      • Možná měl na mysli konzolový systém boje, kde zmáčknutí tlačítka = útok, v PC verzi je to tuším jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit