Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shity přece dělá Rybka:)
  • Napakovat vyskakovací videoreklamu se zvukem, nastaveným v základu snad na 100db do galerie, to už chce opravdu velkou dávku drzosti. Jsem si chtěl v klidu prohlédnout obrázky a v mezičase na mě vybafla ta tupá, vlezlá kr*va a začala na mě cosi řvát, což logicky vyústilo, ve 4 ráno, v probuzení mé přítelkyně ležící vedle mě a mě málem povolil svěrač. Jste vážně banditi, milá redakce!
    • To je zvláštní. Chodim na Games několikrát za den, z PC nebo z tabletu, bez adblocku a nikdy na mě žádná reklama přes obrazovku a ještě k tomu uřvaná, nevyskočila...
      • Zrzzek
        Vyskočí, když prohlížíš obrázky v galerii.. Asi každej pátej obrázek vyskočí reklama, která řve jak na lesy (hodně EDIT. tady jsem měl ováda bzučivého s hvězdičkou místo písmene "v", ale neprošlo to *1*)... Proto raději ani galerii nerozklikávám *1*
    • Chim
      Aspoň tě to odnaučí mít přítelkyni.
      • doktorzhoror
        A nebo naučí mít addblock.
    • zx_spektrum
      Jo, na mě v galerii neustále vyskakuje ultimátně kreténská reklama na damejidlo s příšerně trapným zpěvem a volume je vždycky o 200 % výš než cokoliv jiného v browseru. Jsem slušný člověk a chápu, že příjmy z reklamy redakce potřebuje, takže nic blokovat nebudu, ale když to nepřestane, rovnou omezím navštěvování webu...
  • Kamil.Zatlouikal
    Proboha, kde jste to zas vyhrabali? Na Steamu lze objevit tolik skvělých a zajímavých her, ale na Games vždy najdu recenzi na nějakou rozpixelovanou kktinu nebo naprosto irelevantní počin jako je toť toto. *7*
    • Vidíš? A to je důvod proč chodím na Games.cz. Recenzí na Zaklínače, CoD, Fallout atd. je všude vpysk. Tady recenzují kde co, často jsou to i blbosti, ale často se mezi nimi taky najdou opravdu zajímavé hry...
    • Lukyz
      Já si myslím, že i horší hry si zaslouží recenzi, ale hlavně vůbec nemáme tušení jakým způsobem hry vybírají. Třebas to Ondřej chtěl vyzkoušet, jelikož byl zvědavej jaká to je cypovina a když už to hrál, tak proč nenapsat stručnou recenzi? Navíc, pokud by se tady sem tam nevyskytovali i takový hry, tak se najde nějaká nespokojená grupa, která bude řvát, že Games nikdy nepoužili hodnocení nižší než 8 a píšou recenze min. někde na Bahamách, který jim platí herní vydavatelé *1*
      • Už od dob prvních číšel herních magazínů vnímám recenze špatných her zábavou, jak pro pisatele (vyjma toho utrpení hru hrát či dohrát), tak i především pro čtenáře. Jsou zpravidla vtipné, odlehčující a nebojím se říct, že snad i kultovní.
      • nightborne
        Ale nezavděčíš se prostě. Zrecenzuješ sračku (evidentní pointa je varovat lidi, protože hra vypadá třeba od oka pro určitý lidi docela zajímavě, tak aby za to náhodou nevyhodili peníze), budou si nespokojenci stěžovat, že proč jako plácáš místem na hovadiny.

        Nezrecenzuješ sračku, budou si nespokojenci stěžovat že všechno dostává moc vysoký hodnocení a herní žurnalistika stojí za hevno *15* .
    • Mají určitou domluvu s distributory, kteří hry na recenze posílají - dobré i špatné. Není to zas tak jednoduché jako ukázat na hru na steamu a udělat na ní recenzi. *4*
      • Hru, kterou ti distributor nepošle jako nemůžeš recenzovat? Na youtube je spousta recenzentů, kteří si hry kupují za své. Určitě je to takhle i o fous objektivnější.
        • No právě že si kupují hry za své.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit