Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Co ty mody konkrétně přinášejí?
  • Dvojka byla take super, i kdyz trojka asi lepsi. Civka byla asi jedina hra kterou jsem paril nejvicekrat. Vzhledem ke sve povaze se da hrat prakticky do nekonecna, pokazde je jina.
  • to je subjektivní. Mně se čtyřka nelíbila graficky a hrála se pomalu. Dvojka byla hezky 2D a hrála se jako šachy. Má velmi blízko k Alpha Centauri. AC byla vlastně dvojka v budoucnosti. A na tom, že AC je nejlepší civilizace se snad shodneme, ne?
  • Jo jo zlata civka, kdo by to byl rekl, ze si tu na ni nekdo vzpomene? Prvni hra kdy jsem se treba vzbudil ve dve rano a sel na zachod ale zpatky jsem nesel lehnout, ale pekne k notebooku, pak loadnul save a paril az do rannich hodin, mnohdy jeste dele :-)
  • taky bych řekl, omodovaná čtyřka určitě jeden z nejlepších dílů
  • a pritom 4 je nejlepsi, vymazlena k dokonalosti
  • Paulcz
    Ještě Civilizace III jde v původním duchu, systém je obohacený o suroviny a pár dalších věcí. Z celé série jsem u trojky strávil asi nejvíce času. Bohužel má i své velké chyby, je to hodně nedodělané, díky šílenému závodu ve vývoji technologií, kdy počítač nedovolí, abyste ho předběhli se nedá moc dané období užít. Takže hra začíná ve starověku, pak raketové tempo a poté novověk, kde už není co zkoumat. Nové díly jsou už o něčem jiném, zjednodušování, zásahy do kostry hry, hloupé nápady atd.
  • Dodnes můžu popsat co který typ krajiny je i jednotky co jsou na tom obrázku z CIV1 :D Gratulace k výročí, CIV1 je prostě legendární!
  • Gratulace legendě :)
  • největší šmejdi byli (nepřekvapivě) Rusáci. Jako civilizační trait byla expansive a militaristic. Nebo to možná bylo až dvojce? Každopádně skvělá hra, do hloubky promyšlená, měla u sebe seznam použité literatury, ze které Sid Meier studoval dějiny. Hrál jsem pořádně akorát civ1 a civ2 a alpha centauri. Ty novější moc neznám. Zkusil jsem hrát čtyřku, ale moc mě to nechytlo.
  • u civ 1 jsem stravil snad nekolik stovek hodin. skvela hra
  • Na CiV 5 jsem narazil náhodou - dostal jsem jí (pouze základní hru) myslím za hlasování v Golden Joysticku zadarmo.

    Nutno říct, že mě natolik chytla, že jsem dokoupil naprosto všechny datadisky, takže na mě nakonec vydělali stejně, jako kdybych si jí koupil během launch dne...dobrej marketing. Vůbec toho nelituju.
  • Hnisavec
    GZ jedna z najlepších stratégii si to zaslúži...niet nadto indiánov odpáliť atómovkou a prvotnopospolnú spoločnost priviesť až k odletu do kozmu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit