Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dakujem :)
  • smejki
    máš to na mailu *3*
  • "Byzanc má jako bonus jednu extra možnou náboženskou nauku navíc." To je uz znamy fakt, ale aj tak dik:) ked uz, slo by napisat ako sa tato specificka vlastnost presne vola v originale (naprilad u Keltov je to Druidic Lore) ? inak teda ok, diskusiu sledujem, skus prosim ta cim skor, nez sa niekto iny vytasi s novym preview:) ak by si robil screeny tak ich tu uploadni alebo posli na civiv.liga (na) gmail.com diky!
  • smejki
    sleduj diskusi. až se k tomu dostanu, hodím po tom očko *3*
    Každopádně, co ti teď vyklopím z hlavy, tak Byzanc má jako bonus jednu extra možnou náboženskou nauku navíc. Normálně je pantheon + 4 nauky. Byzanc má +5.
  • a do tretice vseho dobreho... velky otaznik je zatial nad prerobenymi trading posts, ktore zmenili grafiku a asi aj ucel. uz pravdepodobne nie su k dispozicii z objavom trapping, tak ak mas o tomto vylepseni nejake dalsie info napr. z civilopedie, daj vediet :)
  • idealne by boli nejake screeny z civilopedie, alebo priamo z hry ked ovladas konkretnu UU tak info v lavom rohu bude stacit :)) je mi jasne ze som otravny a kazdy chce hrat asi diablo, ale stale existuje aj par civfanatikov ktori su vo vytrzeni z kazdej malinkej novinky o Gods & Kings :)
  • UU = Unique unit, UB = unique building. Komunita okolo civfanatics dava z kazdeho takehoto preview dokopy kusok po kusku infopuzzle ci ako to nazvat, diky tebe napriklad mame info o velkom admiralovi, ci ikonky citrusov a soli:) viac tu: http://well-of-souls.com/civ/civ5_expansion.html

    no a chyba nam a potesilo by nas ak by sme vedeli viac o mayskych a byzantskych unikatnych jednotkach/budovach. teda urcite tych informacii by bolo vela co by sme chceli ale nieciom treba zacat :) obetuj civkomunite 10 minutiek a napis mi nieco o mayskom Atlatl (UU) a Pyramidach (UB) + byzantskej Dromon (UU), druhu unique vobec nepozname, to by bol velky bonus! :) Vopred diky za cele civfanatics a aj ceskoslovensku komunitu na kvashi a hofylandu :)
  • smejki
    zeptám se jak blbec, ale co je UU a UB? nějak se mi ty zkratky nedaří rozlousknout
  • ok, tak aspon vytiahni pre mna info o UU/UB Mayskej civ + UU/UB byzancie. komunita na to caka, ak poznas civfanatics, nemusim vysvetlovat:)
  • smejki
    v tech tree ani social policies není skoro nic nového. vlastně je tam jen nově zahrnut vliv na víru. Navíc preview verze není tak směrodatná. Počkej si na recenzi *3*
  • Dalsi dobre napsany clanek Smejki, smekam.
  • cau smejki, mohol by si z tej preview verzie narobit este par konkretnych screenov? ak ano nalisal by som co konkretne.. (napr. tech tree, nejake UU, UB, social policies a pod.). daj prosim vediet, diky.
  • Skutečně dobře vystižený poslední díl této série. Celkově je tato hra hodně nepodařená a datadisk to evidentně nezachrání. Nejhorší je, že AI nesahá po kotníky ani Civilizaci 1 nebo 2, o Colonizaci I raději nemluvě.
  • smejki
    jsem rád, že se líbí
    a neodpustím, protože signifikantní je latinského původu. *2* Nicméně použití boostu mě trochu bolelo, ale je to zaužívaný herní terminus technicus.
  • mozna jsem si to po sobe mohl precist *15*
  • vtipne napsane, parkrat jsem se dobre zasmal, ale prohoa si odpuste ty signigikantni ficury a podobne radoby anglicke paskvily, to je des, cestina je dost bohaty jazyk sam o sobe ne?
  • Civ IV u mě bude stejně nejlepším dílem série....A samozřejmě mod Caveman2Cosmos *14* *3* http://goo.gl/hxlvA
  • Cahir
    A co to je ten smejkismus?
  • Kinet1c
    to nie je briadka, ale farba, taky vodic autobusu by asi mal vidiet lepsie, predsa je zodpovedny za zivoty ludi, ktorych vezie, ale viem, ako si to myslel :)
  • Zatímco špionáž byl systém, který jsem moc nevyužíval, náboženství mi přišla perfektní - jasně daná role, dynamizovala hru (přechod k jinému náboženství mohl snadno vést k vleklým válkám), hezky ovlivňovala diplomacii i ekonomiku. To, že v V. nebyla, bly jeden z důvodů, proč jsem ji zatím ani nevyzkoušel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit