Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret

    jedna hra už realistický dopady změny klimatu zkoušela a byla to dost depresivní záležitost. Fate of the World. Lidé se chtějí mít dobře a pro svoje děti lepší budoucnost, to ale destabilizuje biosféru a zvyšuje obsah CO2 v atmosféře což zapřičiňuje stále horší katastrofy, když nastolíte příliš silný diktát lidi se vzbouří, když necháte věci plynout přirozeně lidstvo vymírá. 

  • No akorát mne naštvali s těmi Maďary. Stát, který se v historii rozhodl skoro pokaždé blbě a proti Ottománům je kde kdo musel tahat z průšvihů. Češi mají prostě špatný PR, aby se dostali do větší strategické hry. Tak snad v Medieval total war trojce někdy...


    Jinak protiprovodňové hraze nejsou podle mne špatné. Jedna taková je v Holandsku a určitě napomohla stavbě polderů a proti záplavam. Na druhý strané je fakt, že vysušování políček už trošku blbost je... 

    • triptich

      nemôže to byť tým, že česko je malý trh? potencionálny dopad uhorského
      štátu je väčší, ako potencionálny dopad českého? myslím teraz predaje,
      nebavím sa o histórii. český štát pritiahne český a povedzme slovenský
      trh a pár historických nadšencov. uhorský časť balkánu, slovákov, maďarov, rakušákov a je v šíršom povedomí viacerých národov. nemôžu si toto
      myslieť zodpovední?

      alebo je proste uhorsko len viac v povedomí, lebo je pravidelnou súčasťou hier a teda jednou z prvých volieb v rámci európskych krajín. určite by som to nespájal nejak extra s históriou a tým, ktorý štát pootočil kormidlom dejín významnejšie.

      • Je to možné... Ale rozhodně jsou více ve světě slyšet než Češi či Slováci. :-) Zajímalo by mne jak to vybírají... Ta diskuze může být zajímava.

      • JamesFaith

        V šestce Civilizace jsou už i národy jako Gruzie, takže to není o tom, jak velký je trh, jako spíš o tom, co zrovna autoři hledají. 

  • triptich

    vďaka. pekná recenzia a aj gameplay

  • Coffin.Corner

    Pěkná recenze, je vidět že to Václav hrál opravdu pečlivě a do hloubky. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit