Přejít na výpis diskuzí

Civilization VI – recenze Switch verze

19.12.2018 19:18
Adam Homola 9 příspěvků

Ještě jeden tah. Lež, která je tu s námi už desítky let, nabírá znovu na intenzitě. A to nejen nadcházejícím datadiskem Gathering Storm, ale především novou verzí povedené Civilization VI. Ta totiž nedávno vyšla na Switch a až překvapivě jí to tam sluší. V „ještě jednom tahu” totiž můžete pokračovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem se Switchem taky spokojený. Už jen Zelda a Mario & Rabbids za to stály. A dobrých her jsou tam mraky.. 

S Joycony zatím žádný problém. 

• honcka

Ještě si dopište do platforem ios, nevím, jak na telefonech, ale na Ipadu to hraju

• kulhy_parici_spici

Přesně, jen houšť do těch Switch recenzí. :) I já stoletý písímekář už jsem v tom.

• JohnnyLegend

Mam to stejne. Nintendo manie me dosud (33 let) celkem mijela. Do lonska jsem jel jen PC, pak koupil PS pro a kratce po tom switch a Maria se Zeldou. Obe super hry, ale porad jsem se venoval spis exkluzivitam na PS. Posledni dobou ale prichazim switchi na chut cim dal vic. Nakoupil jsem Diabla, Dead Cells, South Park, Sonica a novej Smash Bros a jsem zavislej.

Taky jsem se bal toho rozkladani a pripojovani k TV, ale je to pohodlne. Kdyz sedim nekde venku nebo na wc hraju handheld, obcas v posteli. U tv to zastrcim, vytahnu joycony a rozvalim se v posteli s joyconem v kazdy ruce v pohodlne poloze a jedu. Tak me bavi hrat nejvic. Nemusite mit ruce v jedny poloze ale treba za hlavou kazdou jinak. Takovej ten nastavec na ovladani vubec nepouzivam. Switche doporucuju, je to neco jinyho a moc dobre udelanyho.

• To jsme na tom podobně, jsme i stejně mladí, akorát jsem začal o 3 roky dřív na 3ds, které mě přesvědčilo o tom, že musím mít nástupce wii u, která mě jako konzole neoslovila zato její hry ano, proto se vůbec nezlobím za porty a chctěl bych jich víc, Xenoblade Chronicles X na switchi by pro mě byl splněný sen. Na rozpojené joycony jsem si nezvyknul, na SMO dobrý ale jinak je nesundavám, buďto jedu handheld a nebo procontroller.

Jinak na joycony bacha jdou špatně čistit a jakmile se do nich dostane větší množství prachu a špíny tak driftují, tzn. začíná ujíždět kamera, nebo pohyb, nedejbože oboje najednou, stalo se mi to až po téměř dvou letech téměř každodeního hraní, hlavně že mají trojúhelníkový šrouby, procontroller má klasický phillipse.

Stává se to víc lidem možná je to prašnějším prostředím, naštěstí mám ještě téměř nepoužívanou druhou sadu, takže můžu řezat démony v diablu a tamty vyreklamovat až po svátcích, v nich jsem se nehrabal i když mám příslušný bit, ale procontroller jsem rozebral a čistil, ten fungoval pořád skvěle ale jak je průhledný tak tam je ten bordel co se tam dostane od tlačítek a analogů vidět, ale jinak je to výborný gamepad který funguje skvěle na steamových hrách. Jestli jsi kupoval konzoli se zedlou a máriem tak tě tohle možná čeká za 8-9 měsíců, ne že bych to přál, ale prý to jde vyřešit kompresorem, nebo je vypnout a vyčistit alkoholem, vyzkouším ten kompresor a když to nepomůže tak jdou na reklamaci

• radim.zaty

Pokud máš rozumné PC, tak si Xenoblade chronicles X můžeš zahrát v emulátoru Wii U

• Mám docela ještě dělo, ale ze zásady neemuluju, to si spíš koupím bazarový wii u, ale radši bych to měl na switchi, vím, že se monolith softu do toho nechce, nejlepší by bylo kdyby jim to nintendo prostě nařídilo.
        • JohnnyLegend

No switch uz mam od jara a s joyconama pohoda. Nevim jak teda vydrzej zbesily mackani v Smash Bros, ale jak odejdou, koupim proste novy. Pocitam s tim, ze ty titerny ovladacky nevydrzej vecnost.

• triptich

dôvody na nákup switch-u sa hromadia. ako civku na PC už nikdy hrať nebudem, ale switch je predsalen mobilnejší = variabilnejší. a tých hier je viacero. nintendo za mňa najlepší biznis model na konzolovom trhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit