Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nikto tu nemysli na deti?!?!?!
  • Inak sranda ze jej vadi M2 ale uz nie M1 ani Godfather 1,2 i s jeho filmovou predlohou ze? Svojim sposobom je o mafii tak nejak i GTA. Podla mna si to dovolila lebo to robili Cesi a mysli si ze do nich si moze dovolit, podobne ako pred +-10(?) rokmi Rakuska vlada koli atomovej elektrarni. Pritom je cela jej Italie blba sockaren, neni to ani nejak velka a mocna krajina a maju sa hadam este horsie nez my(teda vy ;)).
  • no asi treba zabit aj ju nie len jej otca takto to vidim
  • Uz ma zacinaju srat s tymi utokmi na hry. GTA serie, ted toto. Mali popravit aj ju nielen jej otca nech ZDOCHNE ta truba. Koli takym ako je ona a organizaciam ako ESRB tu mame GAY sracky kde sa nesmu ani pozivat napr. prave hakove krize v WW2 hrach lol!! Potom decko uvidi niekde onen "fake" v realu a bude tvrdit ze TO je nacisticky znak ha! Pak nakoniec opravdu bude platit ze z videohier sa blbne... Ak to tak pojde dalej za chvilu budeme moct hrat len vydrbanu Narniu a Sims! Dik ze ste mi rozhodili den tou spravou, vstaval som celkom pokojny...
  • Zakazme super maria lebo niekto umrel pri konzumacii muchotravok
  • Ty ano?
  • Presne tak zakazme vsetko, a budeme cumiet iba na Teletabis lebo su politickosicialnokulturne korektny a nikoho neurazaju??
    Zakazeme NFS lebo niekto zomrel pri vysokej rychlosti?
    Zakazeme Flight simulator lebo sa zjebalo lietadlo??????
    • zial teletabies chcu zakazat lebo vraj podporuju homosexualitu a gayov, abo tak nejak som to cital
      • Že jo to jejich tuli tuli příliž zavání homosexualitou.
  • A ved nech to nehrava, ked jej to pripomina ako stary zahodil lyzicu.
    To rovno zrusme aj Gta lebo ludia zomreli pri lupeznych prepadnutiach, ani 2 svetova by sa este aspon 20 rokov nemusela spominat.Mozno tak napoleonske vojny by sa okrajom niekde mohli spomenut aby s toho nikto neplakal???
    Cele je to na smiech, radsej nech vynaklada energiu priamo na boj s mafiou.
  • Co to zase je? V druhé světové válce taky umřelo hrozně moc otců a synů a proto přestaneme dělat hry podle 2 sv. války? Existuje ještě mnoho příkladů. Fakt nechápu co timhle chtěj dokázat.
  • Evropskej parlament zrušit, je to banda pitomců co neustále řeší a předkládaj nový a nový regulace a omezení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit