Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • victor

  Tak důvěrně jsme kdysi překřtili Close Combat na Šneci  . Důvod tam byl a díky realtime to ani jinak nešlo pokud to ještě měla být strategie . Problém je teď s tím , že 3D by tahle série ani dnes nepotřebovala . Největší štrapác bude tradičně cena her od Paradoxu...ta spolehlivě odradí od kvalitní zábavy na dlouhé večery a bohužel dvakrát tolik od her kde je kvalita degradována na průměr až podprůměr .....Taková hra si pak počká a vůbec to nemá jisté i při slevových akcích . Steel Division a Eugen systems prostě jsou želízka v ohni .

  • ja_nic_nevim

   Tak Stell division je někde jinde, řekl bych. Nevím, jak se pořád hraje Men of War. Mě osobně Close combaty bavili, než jsem objevil hry od Battlefrontu a ty hraju dodnes. I to 3D se dá udělat fakt pěkně. Poslední dobou k tomu zkouším hry od gravieteam. Ten Close combat je tak nějak na půl cesty mezi vším a přitom nikde v ničem není doopravdy dobrý.

 • Hidden

  Skoda, ze se "comeback" zase tolik nevyvedl. Close Combat je klasika, ale holt klasicke wargames az na svetle vyjimky vecne trpi nizkymi produkcnimi hodnotami a ve 3D to vynikne jeste vice. Ne ze by to obvykle tak vadilo, dohani dany handicap jinde a v oblastech, o ktere jde pohovkovym generalum vice, ale kdyz ani to podle recenze nefunguje uplne optimalne, clovek si musi nechat zajit chut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit