Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nu... hrál jsem kdysi starší díly... Rád bych měl i tento remake páteho... Leč takovou horentní částku za to asi nedám *3*. Asi budu dále snít ve svém strategickém nebi.

    Asi mi to nebudete věřit, ale tak před třemi týdny jsem si na Close Combat vzpomněl, že bych si to také mohl sehnat *1* a voila! *3*
    • Musim rict, ze remake pateho dilu asi nebrat. Ale koupil jsem si Arnhem (remake 2. dilu) a je to bomba. Za tech cca 800,- Kc i s dani to opravdu stoji. Je tam spousta map a puvodni jsou krasne predelane. Az to poradne zahraju, tak mozna jeste koupim vychodni frontu (Cross of Iron) a mozna i Ardeny (Wacht am Rheim). Rekl bych ale, ze pro toho kdo hral CC5, nema smysl tento recenzovany produkt kupovat.
  • líbí se mi, když informujete i o starších , indie nebo neznámejch hrách. nahypovaný aaa tituly mě už mnohdy nudí *4*
    • cca pred tydnem jsem znovu rozehral fallout 2. Moji nejnovejsi rozehranou hrou byla Civilizace IV u ktery jsem se v Total Realism modu naramne bavil.
      Myslim, ze nemusim reagovat konkretneji *2*
  • Já si na tuhle hru nemohl zvyknout, při hraní dnešních všech těch her typu CoH, MoW, kdy máte průměrně 10.000 kliknutí myší za hodinu mi tahle hra prostě přišla strašně pomalá a taková nijáká. Neříkám, že byla špatná, jen jsem jí prostě nepřišel na kloub. *9*
  • Jo tohle bývala jedna z nejlepších sérii na PC.
  • Přiznám se, že jsem hrál akorát 3 díl a demo 4. Je to špička žánru, i když mne více sedl Combat Mission. Jenže v dnešní době vévodí online a tak už mi hra přijde "pasé". Byl jsem schopný u nich prosedět mnoho dlouhých hodin.

    Zajímalo by mne, kolik lidí do nich investuje. Kdyby to pojali jako Men of War Assault squad, tak ani neváhám, takhle by to pro mne byla jen škoda času (peněz tedy rozhodně ne :-)

    .... nezbývá, než souhlasit s autorem recenze. Opravdu povedené recenze, kterou jsem neviděl už dlouho a měla by se stát předlohou pro ostatní.
  • škoda že není v cz
    • Tikov
      Toho bych se nebál- zvládl jsme hrát 3 díl ve svých 9-12 letech, kdy jsem neuměl ani zbla anglicky. Angličtina ve hře je jednoduchá, často doprovozena obrázkem a těch pár důležitých výrazů se pochopí rychle, se slovníkem hned.
      • haha to ses socka *11*, to ja jsem ve 12 mluvil anglicky uz plyne
        • :D :D
        • Tikov
          Děkuji za podnětný příspěvek- v daném období jsem se věnoval toliko německému a ruskému jazyku. Svůj handicap v anglickém jazyce jsem do pár let napravil. *3*
        • take ucia v pomocnych skolach?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit