Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    toho LOTRa chci!
  • ja sem cetla,ze port to ma byt na PC vy jelita,at zije PS3 vy jitrnice *11*
    • miker17
      http://www.youtube.com/watch?v=iwGFalTRHDA
  • že by NWN 3? Na dalšího Fallouta je moc brzo.. zvlášť když má vyjít ještě několik dlc k FNV... Go Obsidian go... na půdě USA snad jediná firma co ještě umí zapracovat na RPG....
    • madmanito
      NWN3 to nebude,nějaká Nevewinter hra je ve vývoji,ale bude to bohužel akční klikačka ve stylu diabla...
    • kde vidíš prostor pro NWN 3? Ani fascinující licence, ani zbrusu nová značka. Bylo by to moje zbožné přání, ale nové NWN od Obsidianu asi jen tak nebude...dvojku jsem si užil jako málokterou hru před tím i po tom. Škoda, že se zahazují s Dungeon Siege a onlineovkou, je to mimořádné studio, které nedělá hry dokonalé, ale dozajista úžasné, které většinou potěší starší a náročnější hráče, prostě hry ze staré školy...
      • nezatracuj dungeon siege předčasně. dohrál jsem jedničku, dvojku (i s datadiskem), a i když je to v zásadě "tupá" mlátička, tak v hlavně v průběhu dvojky jsem si neustále skoro u všech prvků říkal, že udělat to trochu jinak, tak je to awesome (příklad: parťáci měli jakž takž povahu, a začínali ne úplně pitomý rozhovory s hráčem, nebo skákali do řeči při rozhovoru s npc. ale většina trigerů na tyhle rozhovory byla v dungeonech, poblíž nepřátel. hra se při rozhovoru nepauzuje, a snad u všech těhle rozhovorů někdo z party naagroval moby, postavy se pohnuly a to přerušilo rozhovor kterej už znovu nezačal).
        s trochou štěstí ta trojka bude podobnej odskok od předchozích dílů jako byl nwn2 od nwn1, nebo i větší, a my pak budeme jenom slintat :-)
      • Alpha Protocol, ale teda nebola úžasná hra, ale hlboký podpriemer.
        • AP byla dobrá hra, ale jestli ji něco z mého pohledu uškodilo, tak tragický kratká herní doba.
      • Forgotten realms je licencovaná Wizardem jako modul pro DaD ne ? *1*
        NWN 2 jsem si taky užil....
        • tak já jsem z novinky nabyl dojmu, že půjde o licenci na něco neuvěřitelně velkého, populárního a kultovního, v poněkud širším kontextu, než pro fanoušky Dungeons and Dragons. :-)
  • Taky doufám, že to neznamená konec Falloutu v jejich provedení. To, že dokázali, že Fallout v 3D může fungovat, jim (alespoň u mě) vydobylo neuvěřitelný kredit. Protože po F3 jsem si fakt myslel, že už mě nikdy hra nepohltí jako kdysi... a teď mám za sebou 60 hodin ve Vegas a chci víc a víc (a moc se mi tedy nechce do Sierra Madre, ale tak co se dá dělat, třeba to bude srovnatelně dobré :)
    • smejki
      Dead Money designoval Chris Avellone. To nemůže být blbé už z principu *3*
  • Snad to neznamená, že Obsidiani už nebudou dělat na dalších pokračováních Falloutu. A onlineovka??!! *11* Proč? Těšil jsem se na nějaké pořádné hutné rpgéčko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit