Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak aspon dělají něco "záslužného... jen škoda že na hry se vykálely úplně!

  • Z uvodneho obrazku na ktorom je DA:I mi doslo, ze to bolo este ako-take ukoncenie dobrej ery v BIOWARE. Trojka bola pre mnohych sklamanim, ale aspon mala otvorenejsie lokacie aj ked plne grindu oproti dvojke, ale predsa len este v tom bol vidiet kusok duse.

    Predpokladam, ze uvidime kusok "Athemu s drakmi" tento rok na E3...

  • But farming... Really? Man of your talents?
  • jindra.veliky

    proc davno nevydali Mass Effect Trilogy remastered vazne nechapu

    • Kverulant

      Protože EA - ze stejného důvodu, proč nechávají hnít série typu Dungeon Keeper, KOTOR, atd. a pohřbívají schopné týmy dementním managementem.

    • CRYPT

      Protoze to prijde az s nastupem nove generace konzoli. 

  • patr

    Tak bude Baldurs gate 3 alebo nebude ?

    • 0011

      Ani nemůže, práva na BG má Beamdog, ale když jsem nedávno opět dohrál BG2 EE tak jsem narazil na další závažný bug který v původní hře nebyl, takže budu radši když se budou soustředit na to aby tu svojí "vylepšenou" edici někdy taky konečně dodělali, rozhodně nechci aby vydali nefunkční bordel v podobě bg 3 který by pak 10+ let opravovali. Lepší nechat legendu spát než z ní udělat zombie.

    • species

      Joo to fact nechces. Podivej se na C&C, mame z toho mobilni slataninu.

    • uher

      To fakt nechceš. To už by byla úplně jiná hra... taková duchem nepřítomná a samozřejmě zcela poplatná současnému Bioware...

      Osobně jsem rád, že svoje špinavý pracky držej od této série dál. Nestálo by to za to tobě, mě a milionu dalších fanoušků. Podívej se jak Blizzard nakládá s Diablem. Připadá mi, že si ty obří společnosti těch značek, které je udělali vůbec neváží. A není to problém jen západního hnoje i z takové Final Fantasy je mi od XIII regulérně na zvracení...

      • Kverulant

        Staromódní BG3 od Beamdogu bych si klidně dopřál, od toho, co se teď jmenuje Bioware, raději ne.

      • patr
        hej no.  to by fakt si museli dat zalezat na takom niecom aby to nadviazalo na kvalitu predoslych dielov. bud podobne ako pillars of eternity alebo v novom engine ako dragon age so systemom pauzovania. Ktovie ci sa bude chciet niekto tej znacky v buducnosti chytit. uz povytahovali snad vsetko od fallout, doom po quake a diablo.  


        Len sa divim ze sa nikto nechyta tej znacky.  Asi by to bolo vela prace a financii nadviazat na tak velke dielo ako Baldurs gate
        • uher

          No na tu značku sáhnou právě v době, kdy budou finance potřebovat. To jméno přitáhne pozornost a i když z toho vznikne projekt nevalné kvality, tak to fanoušci stejně koupí, protože Baldurs Gate.

          Tohle jméno už zvládnou jen zničit...

          • patr

            Neva. Tazko povedat, zas su studia ako obsidian ktore to robia naozaj s citom a kvalitou. Nechame sa prekvapit. 

            Asi si v lete zahram BG EE ked bude viac casu. Throne of bhaal som ani nehral.

  • DeathFish

    Já si stejně myslím, že kdyby nebyli pod EA a dělali by si vše po svém, bylo by vše v pořádku i s novými hrami. 🙂

    • Nebol nahodou dovod preco sa Bioware nechalo kupit EA, ze nemali prachy ? Vraj chceli robit uzasne hry ale nemali investora na seriu ME a pod. Takze nebyt EA Bioware by uz aj tak nebolo a nevznikol by ani DA. 

      Opravte ma ak sa mylim.

  • CRYPT

    Moc pekny clanek. Diky za nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit