Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kevin Costner už oprašuje žábry a plovací blány. :D
  • Líbí se mi ta poslední věta jen bych ji rád vídal častěji, pokud se píše o něčem nevydaném. Živit hype je hezké, ale opatrnost je vždy na místě. Marketingové texty, trailery a obrázky jsou vždy hodně nadsazené.
  • Vypadá to jako dotažený Raft.
  • XorxoxTalarius
    Vypada to moc pekne, ale dost mi na tech obrazcich chybi nejak kotva, tak snad nebude mestecko porad nekam driftovat
    • jamar28
      Bude. V článku se to přímo píše.
      • XorxoxTalarius
        Coz je samo o sobe dost stupidni, prece jenom je logictejsi kdyz se nekde usadis, spotrebujes zdroje a pak se presunes dal.
        • jamar28
          Mně se to naopak celkem líbí. Teda z hlediska hratelnosti. Každá budovatelská strategie se celou dobu odehrává na jednom místě, tohle město si ale bude "krajinou" plout, takže prostředí se bude měnit. Samozřejmě to bude fajn jen v případě, že se to prostředí bude měnit nějak výrazně a smysluplně.
          • XorxoxTalarius
            Jenze v tom pripade ti do hry vstoupi obri nahoda kdyz proste dlouho nenarazis na loot a tak nebudes moci expandovat svoji vyspu. Takze zatimco jedna hra muze byt skvlea a vse bude v poradku, ve druhe hre budes zazivat naproste peklo, a kdyz tohle poradi bude obracene, tak si to primo rika o refund.
            Cimz samozrejme nechci tvrdit ze tvurci jsou idioti a nepomysleli na to a nejak to nevyresili, jen by se mi ta moznost libila. Zaparkovat, rozrust se a pokracovat dal.
            • jamar28
              No však to je přesně to, co chci! *1* Vývojáři to můžou ošéfovat třeba pomocí nastavení obtížnosti - pravděpodobnost lootu nastavitelná na vysoká, střední, nízká a tak podobně.
            • Tohle je docela typické pro rogue hry typu FTL, tam je trasa kudu letíš taky hodně náhodná. Máš trochu na výběr, ale stejně nevíš co na kterém políčku je.
  • rohlos
    Nápad je bezvadnej, grafická stylizace se mě moc moc líbí, tak budu doufat, že to celý dopadne. *3*
  • Minulý týden jsem se díval na film Vodní svět a říkal si, že by z toho byla dobrá hra..... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit