Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že bych svého syna pojmenoval Nomad nebo Alcatraz? *1*
    • Crysis mám sice rád, ale stupidnější jména hlavním postavám opravdu vymyslet nemohli.
      • smejki
        tak čuju, že jsou to krycí jména
    • Proc ne Psycho?
      • Kaine
        Warhead mi nějak vypadl *7* *1*
  • To uz bych dal radsi synovi jmeno Teal'c *1* nez Rolex
  • Co má společného Nintendo a Robbie Williams ? Tak Zeldu jsem fakt nečekal ale vsadil jsem na smysl pro trapný dětinský humor ;)
    • Jo - kdyz jsem byl malej, tak jsem taky znal jen Robbieho : D
      Tak ted jeste vedet kdo je Robin.
  • Muj syn bude 100% Gordon!
    • To ze ustního skoušení ve škole dostane vždycky pětku *1*
  • Určitě souhlasim s tim že Zelda je pěkný jméno, navíc je fajn vidět že se někdo ze showbyznysu k hrám taky ozve, ale nekritizuje je. Btw taky už mam vymyšlený jméno pro mýho syna podle hry :D :D a jelikož počítam že bude mít 2 jména tak to druhý bude Lee a kdo mi řekne po jakej postavě a z jaký hry tak to první jméno bude po něm! xD xD Teda pokavaď to bude přijatelný jméno :D
    • Tak já si tipnu první, Gothic?
      • Sakra :D první a už to trefil... no tak teda jak se jmenuješ?? xD
  • Prikladam jeste s cz titulky http://www.youtube.com/watch?v=EtGqsPMHs_8&feature=player_embedded#at=14
  • Holka je stejně sympatická jako táta. *4* Mimochodem je i docela pěkná, devkar bude mít žně zase, jestli sem zavítá... Ale Robin už vypadá docela staře, i když to nejspíš dělá ten plnovous...
  • Zelda je podle mě v pohodě. Spíš je mi líto dětí rodičů, co budou chtít mít všechny budoucí hry od Bethesdy zadarmo :-D
  • ještě byste mohli do článku hodit link na tohle video (je to trošku potichu)
    http://www.youtube.com/watch?v=3RMnK30AJEA
  • No ta ukazka na ten HBO stand-up me takhle vytrzena z pulky nejdriv tak prosumela, ale ted to tu sledujeme od zacatku, a stridave se pomocujeme prakticky od zacatku : D
    Pecka

    Zelda jako jmeno porad v norme. Slecna asi taky celkem pekna - to se snad dockame verdiktu soudruha devkare : D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit