Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pichpe

    Tohle získávání aut a sžití se s aktuálním modelem bylo úplně super v NFS Porsche. Za mě v tomto zůstala tato hra nepřekonána.

  • Kabutops

    Chápu, že NFS underground 2 bylo v dávnověku, tam ani supersporty nebyly, končilo to mustangem, lancer evo atd. Nemyslel náhodou autor článku NFS most wanted? tam člověk s první károu, např. fiat punto mohl jet proti lambu...
    vzpomínám na obě hry v dobrém

  • Jarisko84

    Ja by som chcel aby to nebola arkada ako horizon ale simulacia v otvorenom svete...a keby dali este motorky ....

    • Kabutops

      kombinace s motorkami ala ride/crew/midningh club?

      • Jarisko84

        V tdu boli tiez motorky..

        • Kabutops

          chtěli bychom asi moc, ale buď je jízdní model/fyzika hrozná, nebo průměrná, možnosti úprav malé (jako model výfuku, kombinezy a helmy 1-2-3), ale něco s motorkami tu chybí už delší dobu...

  • LessPh

    Přesně tohle jsem chtěl od Forzy, ale nedostal... pomalu se začínám těšit na nový TD.. poslední, který jsem hrál byl TD 2 na 486 :D

    • Tak to tě trumfnu. Já hrál naposledy někdy v roce 1998 na PII 400mhz Test Drive 4, heč! :-) pak někdy v roce 2006 Unlimited.

  • sugyn

    Sakra diky no. Ted si to musim jit nainstalovat. 🙂 TDU mam velmi rad, skoda ze dvojka byla takova nemastna neslana.

    • existuje superMOD Test Drive Unlimited Platinum. spolu s updatem je to nekolikrat vetsi nez originalni TDU. TDU stahni z archive.org, gold verzi, a pak si najdi ten Platinum supermod. 800 aut, vsechno prekopany atd. dneska zkousim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit