Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Radši bych uvítal češtinu.
    • Phillios191
      Jestli s těma kecama o češtině nepřestaneš, tak už tě tady normálně nahlásim, jako stálýho spammera!!!
    • smejki
      a nejlépe pro celou Evropu, ať všichni vijou, jaký to je, dostat hru v jazyce, jakýmu nerozumim!
    • Já taky určitě ji někdo udělá to se nebojím.
    • Miserius
      Hale, neni potreba. Staci ti vedet toto: Po tutorialu ti rekne typek abys zazvonil na 2 zvony. Jeden je nahore, jeden je dole (doslova to rekne). Tot vse....behem hry nic jinyho se nedozvis... Proste udelas tyhle 2 veci, a budes mit moznost jit 4 trasama...no a na 3 z nich umres uz diky prvnimu nepriteli, takze se vydas posledni a pujdes dal a dal dokud zase nebude krizovatka atd :)
      • Kdo jsi ze diktujes co je a co neni treba?Pokud chcou Cesky prachy maji dat i Cesky meny...
        • Oni nechtějí český prachy (the), oni chtějí prachy (a). Neřekl bych, že český trh pro ně bude natolik zásadní, aby se obtěžovali s lokalizací...
          • BoB.2
            Pokud je tam tak malo textu tak to snad nebude takovej problem.
            • Ve skutečnosti je tam textu docela dost, akorát tě nikdo nenutí ho číst. Právě kvůli tomu by se čeština docela hodila, jinak tu hru projedete, aniž byste pochopili její příběh.
              A navíc se může stát, že si neznalostí základního infa dost zkomplikujete hraní...
              (Jako třeba já, když jsem procházel Catacombs, aniž bych měl Divine weapon). *1*
        • Hmm, jistě.

          Jenže realita bude taková, že většina lidi si to stejně koupí, protože přiznejme si, většina lidí (hráčů) anglicky umí.

          Pak zbydou lidi jako ty, co budou tak max. doufat, že někdo z Warfora udělá češtinu.
        • Miserius
          Nic nediktuju, jen rikam ze to neni zivotne dulezite *7*
      • Miserius
        Samozrejme je tam vice textu a povidani, ale nic podstatneho bez ceho bys to nedohral. Jak se vylepsujou zbrane/vybaveni a co ktera statistika kam peres bodiky znamena si muzes vygooglit.
        • Dohraješ vždycky ale můžeš si zavřít přístup do některé frakce - Darkwraith třeba. *9*
  • klasická verze nebo sběratelská ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit