Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to byla žhavá novinka kterou každej(pc) chtěl ale malkokdo mohl hát stálo to do 1500kč tak že když je to už stará hra co za o mužou chtít 300 až 500??
    • pardon hrát
  • A cestina bude ???
  • Tak to je gól. Po*uk podlehl cenzuře ale slovo pérdel očividně vulgární není, že? *1*
  • Po*uk behajici s kverem a baterkou nazvou hororem a me to ma posadit na prdel?!
    • wasd - sám jsi po*uk. Vytvoř něco lepšího a pak kritizuj. Ano nehrál jsi to, já to hrál a je to perfektní hra...
    • Takové jako ty máme u nás na severu jako otroky *1*
    • Nemá, takoví jako ty jsou tvůrcům hry úplně u рrdele.
      • Prej tvurcum...nenech se vysmat :))
    • Ty si to ještě nehrál, viď? *2*
  • Jazz
    Where's my preorder button ?!
  • Tuto CE si PCčkáři nezaslouží. Doufám, že prodejní neúspěch Remedy odradí hrát si propříště na charitu.
    • Dobrý den, myslím si, že z mého akademického pohledu, je Vaše duševní zdraví enormně poškozeno. Pokud máte ještě v sobě kousek člověka, dobrovolně se přihlaste na nejbližší psychiatrické lečebně. Děkuji.
      • Mahcake
        Je to sice troll, ale...zvláštní, od kdy člověk nemá právo na svůj vlastní názor? *7*
        • Paul_cz
          On na svůj názor právo má, stejně jako má deridon právo na názor že je pan eee.cz duševně narušen.
          • eee.cz je pry jen jeden z prevleku mistniho psychopata jejdaska
  • No snad už brzo bude známo, jestli teda krabice u nás vyjde..taky bych ji bral, ale čekat na ní do aleluja se mi taky nechce..
    • vlastik.plaminek
      amazon.com
      • Na Amazon.co.uk uz je sberatelska krabicovka k predobjednani (vychazi zacatkem brezna). Na Amazon.com kasli, buhvi, jestli to tam vubec vychazi a i kdyby to posilali sem, s clem se nevyplati to tam kupovat.
      • Tam vidim jen x360 cariantu
        • vlastik.plaminek
          Možná tam ještě není v nabídce. Každopádně doporučuju projít si britské obchody. Hodně jich má velice přátelské ceny jak her, tak poštovného.
        • Tak snad Game.co.uk, Zavvi, TheHut a i ten Ebay.co.uk to jistí, ne? *3* Já tam kupuju 2/3 PC her, v Čechách už jen některé konzolovky.
          • bacha, ze zavvi to posilaji z ostrova Guernsay (nebo tak nak se jmenuje), ktery neni osvobozen od cla. Pekne si u zavvi muzete priplatit..
            • Umaroth
              ja nakupuji jen u zavvi, kdyz v británii a nikdy sem nic neplatil, to ti mozna jen neco nahodou prislo z externiho skladu (coz se muze stat)
  • Jediné co u sběratelských edic požaduji je soundtrack + plakát, zvláštní je že zrovna tyto dva požadavky žádná edice nesplňuje :D. Pohlednice hmm.. *7*
    • A jen tak mimochodem -- plakát je tam též a dokonce oboustranný.
    • Tak zrovna zde soundtrack je, ale u XBoxove verze byl soundtrack jen hromada nesourodych tracku od ruznych interpretu (+ teda 2 od mych oblibenych Poets of the Fall, zde pod pseudonymem Old Gods of Asgard) a sem tam par tracku ze score od Petriho Alanka, ktere pak vyslo full samostatne pod hlavickou Sumthing Else Distribution. Myslim, ze zdejsi soundtrack bude stejny, co byl u te XBoxove verze, ackoli full score by mi udelalo _hodne_ velkou radost. *4*
    • Treba si vycistit zrak. Soundtrack tam praveze je . Je vidiet aj na tom screene *1* . Jedno CD je Soundtrack, druhe je Hra a tretie je Bonusove DVD. Stale mam ale pocit ze limitka na XBOX bola podstatne lepsie prevedena
    • Jsem na tom stejně. Bonusy typu filmečky "z natáčení" mě vůbec neberou a když tam není prostě plakát (nebo obrovská mapa) a soundtrack.. hm.. pohlednice jsou skvělý.. v době kdy jsem byl na poště naposled v minulém století.. *4* Proč tam nedali třeba tu baterku???
  • no koukám že je tam prd.tak že u mne nic k zájmu
  • Já tam nenajdu nic já si to totiž nekoupím už jenom z toho principu jak se Remedy k PC postavilo a tyhle vývojáře teda už podporovat nebudu.
    • rhaegar
      Tady bych hledal jíneho viníka než Remedy a to Microsoft!
    • Paul_cz
      Až na to, že PC verzi zrušil MS, Remedy s tím tehdy nic dělat nemohli a nyní si PC verzi platí a vydávají sami bez MS, že..
      • Když byl Alan poprvé oznámen tak tvrdili že to utáhne jaké koli 4jadro. Alan byl z počátku primárně vyvíjen pro PC a jak to do padlo všichni víme. Když už to na konzolích nesype tak se to snaží nacpat do PC jako by nám tím prokazovali laskavost? Na hru jsem se těšil, ale teď jsem jen nasr..nej *16*
        • host - ty to nemáš v hlavě v pořádku...
        • Tvuj boj. Ja se zas tesim uz z toho ze to vydava Remedy a ne EA. Takze ja kupuju Alana za plnou castku a Mass Effect 3 az ve sleve za 200kc.
      • no to je ale jejich problem, meli si na zacatku lepe sjednat smlouvy. máte pravdu tak trochu oba.
      • jesusek
        Wow, tak to respekt. Jestli u nás vyjde krabicovka, tak hned kupuju. Už jen kvůli tomu přístupu. Zatím se ale zdá, že ne...
      • misho8723
        Nehovoriac o tom, že podľa všetkého tento port vypadá byť veľmi dobrý, či už po technickej stránke, tak hrateľnostnej a ovládanie úplne bezproblémové aj na myši a klávesnici.. a inakšie ak fakt vyjde táto edícia v ČR a SK, tak hneď kupujem.. rozmýšľam síce nad L.A. Noire ale za podporu PC od Remedy, sa asi rozhodnej pre nich

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit