Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně AC nikdy moc nelákalo a přijde, že potenciál hry byl/je větší... Jediná věc co nechápu na AC III je nenápadný převlek našeho zabijáka... mezi uniformovanými vojáky je nenápadný asi jako jabko mezi hruškama... :)
    • Masa-san
      Souhlasím,
      až mě napadá komická představa kde ve městě někdo záhadně umře zrovna se okolo prochází jeden po zuby ozbrojený Indian s kápí a tváří se děsně nenápadně, samozřejmě nikoho by v té době nenapadlo, že je podezřelí... *1*
      Navíc ta všude přítomná přívětivost k indiánům a doznívající období honu na čarodějnice. Nu nechtěl bych být v Conorrovi kůži *2*

      Jen tak pro zajímavost kdyby někdo chtěl dozvědět co se tehdy nosilo zadejte do googlu american Colonial fashion
      Náhodně vybrané video s dobovými replikami .. http://www.youtube.com/watch?v=Rl2KPYcAMBc
    • Coz byl takhle nenapadnej ve vsech dilech...
      • XorxoxTalarius
        Ale v tom stredoveku to jeste tak strasne nebylo ... ale v dobe kolonialni anglie by ho moc nenechali v tomhle chodit jen tak po meste (nedej boze kdyby udelali westernovy dil, tam by ho v kazdym druhym meste hned povesily) ...
        • A to soudis z nejakych filmu, nebos tam byl? :) Jako ja ti to nevyvracim, ale nevim proc zrovna tady se tohle kritizuje, kdyz treba vyparadeny Eziovy oblecky, v nich vypadal jak slecna, co de do tanecnich, taky nebyly moc nenapadny na zabijaka :)
          • XorxoxTalarius
            Vseobecny prehled a dobra znalost historie je jedno z pozitiv me generace ;) A kritizuje se to jelikoz v tomhle vlakne se dotycny bavi o jeho nenapadnosti. Ovsem co se tyce benatek, tak ty byly tou dobou tak prohnile ze klidne mohl chodit v zenskych satech a nikomu to neprislo divne :D
            • Hairy_Ass
              Ano, stačí se podívat do nějaké odborné literatury z doby komunismu, kde se to marxismy jenom hemží (vis pohled na dějiny jako na odvěký třídní boj). Ono, když člověk tyhle nesmysly odfiltruje, tak ty informace nejsou špatné, ale dá to někdy hodně zabrat. *4*
            • XorxoxTalarius
              To nemas pravdu ze se ucily ptakoviny ... ucily se podstatne a dulezite veci, ono hodne zalezi na uciteli, a my jsme meli dobre ucitele :)
              Jinak osnovy zrusily az o dost pozdeji po padu komunismu ;)
            • No promin, ale ty musis bejt strasne starej, vzdyt za komunistu se tu o historii ucili pekny ptakoviny a spousta veci se neucila radsi vubec. A nerikej, ze si chodil do skoly jeste predtim :)
            • XorxoxTalarius
              TA ktera jeste ve skole zazila osnovy a poktere se chtelo, aby se ucila ... jsem nejstarsi z peti bratru a kdyz jsem videl co se ve skole ucil muj nemladsi tak jsem si rikal jestli z nich nechteji udelat hlupce ...
              A na souzeni toho co by kdo kde udelal nebo ne, ti staci neco si precist, neco si pozjistovat ... ovsem mas pravdu ze by to bylo souzeno jako vetsinovy prvek, tedy muzou se najit vyjimky ... ale jiste je ze indiani by v dobe divokeho zapadu do mesta opravdu nemohli. A v dobe kolonialni anglie by to o moc slavnejsi nebylo (rozhodne by byl bran jako podradny clen spolecnosti a vsichni anglicane by ho bedlive sledovali - jestli by ho teda nechali vstoupit do mesta ozbrojeneho).
            • Ezio vyfinteny oblecky, ktery by mu kazda slecna zavidela, nenosil jen v Benatkach, ale vsude ;). Vseobecny prehled o historii ti ale podle me nemuze davat jistotu, kde by na kterym miste, v jaky dobe, konkretni clovek jak zareagoal, kdyby nekoho uvidel. Ale tak dejme tomu :) ps: jaka generace?
        • Radši si přečti ten dlouhej článek dole a nechytrač tady... *16*
          • XorxoxTalarius
            To neni chytraceni ... to je konstatovani faktu ...
  • postavicka pekna ale americkou vlajku bych si odpustil- stacilo aby ho postavili na nejakej strom a kazdej hned bude vedet o jakej dil se jedna :)
    • Jojo, strom výborně symbolizuje boj za AMERICKOU VÁLKU O NEZÁVISLOST. Dej si facku, ty trotle.
      • sry ... ale doporučoval bych napočítat do tří předtím než neco napíšeš, protože "symbolizuje boj za americkou válku" je opravdu ukázkový příklad tvého intelektu:D .... těch válek a bojů v té větě máš nějak moc - a působí to obvzlášť směšně když kritizuješ něčí názor větou, která nedává smysl
        • Ty se raději zamysli nad tím, že jsem možná nejprve chtěl napsat čistě "boj za nezávislost", ale poté jsem napsal stávající, aby bylo zřejmé, proč narážím na tu (americkou) vlajku. Jakmile začneš dodržovat minimálně správnou interpunkci ve svých prasečích příspěvcích, tak pak můžeš kritizovat lidi za přepis. Snad to teď budeš schopný přelouskat, negramote.
          • Ty musiš být ale dobré hov*do. Tvoje příspěvky sleduju celkem často a opravdu máš veškeré atributy "diskuzního hrdiny".
            • Hairy_Ass
              nName - Vtipné od někoho, kdo ostatní častuje urážkami typu: trotl, tupec, negramot atd. *4*
            • "Hov*do" není významově o nic víc silnější kafe než tebou použitý "trotl".
            • Není to zbytečné si tu takhle nadávat? "hov*do" mi přijde jako opravdu silné kafe, nemyslíš?
            • Navíc si myslím, že kolegovi vadilo spíš tvoje hloupé vystupování než nějaký překlep.
          • Hairy_Ass
            Nějak se ti tam připletla ta "válka"... ta věta opravdu nedává smysl, a obviňování ostatních z negramotnosti na tom nic nezmění. *3*
            • Hairy_Ass
              nName - Ne, nevysvětlil. *5*
            • Ano. Vysvětlil jsem ve výše uvedeném příspěvku na základě jaké skutečnosti se mi tam slovo "válka" připletlo, takže nerozumím pointě tvého příspěvku.
          • Teď jsi zpětně uvědomuji, že jsem tě možná zmátl výrazem "interpunkce" (soudě dle tvého komentáře).. Jsou to tečky, čárky a další dělící znaménka, která se používají ve větě... Tak snad je to pro tebe dost zřejmé.
            • Mě pobavilo to "jsi", pane sečtělý *2*
            • ale ale .... pan kritik nemá rád když ho někdo kritizuje. Spíš mi přijde nevhodné označovat někoho jako trotla jen za to, že ma jíny názor. Ale "diskuzního hrdinu" slušnosti asi nenaučíš.
        • Kdyby tam byl Assassins s vlajkou ČR, tak by působilo hodně komicky. *2* S vlajkou USA to vypadá nadupaně.
          • Hairy_Ass
            V pohodě, jen pro přesnost - v Evropě se odehrávala jen dvojka, jednička byla v Asii a Revelations se odehrával tak nějak na hraně. *3*
          • Hairy_Ass
            V čem je americká vlajka nadupanější než vlajka ČR? *4*
            • A tím neříkám, že je naše vlajka hnusná to vůbec, ale pokud se neodehravá v ČR. USA k tomu padne a je to zase něco nového. Všechny díly AC byly jenom v Evropě.
            • Prostě vypadá líp.
            • Hairy_Ass
              Robotron3: Asi se po ní lépe dupe, alespoň podle záběrů z proti-amerických demonstrací po světě. *3*
            • Asi tema hvezdickama. Nebo se po ni lip dupe :)
            • No taaaak. Byla to ironie, logicky.
      • XorxoxTalarius
        No psis si ji dej ty ... myslim ze tim chtel rict, ze americky patriotismus vsem neamericanum uz zacina lizt krkem, ale to by chtelo umet cist mezi radky :)
        • A kdyby jsi četl ty mezi řádky, tak jsem reagoval jedině proto, že tenhle "antiamerikánismus" už je neskutečně otravnej. Stačí se podívat na předchozí článek, kde se to řeší také.
          • robo: minuska nejcasteji dostanes, kdyz vlezes mezi bandu fanatiku, kteri nepripusti negativni slovo na svoji vysnenou hru at uz d3, cod, ac atd.
          • Aha... Mínusko za tohle... Luxus! :-D Bože, tady je to vážně samej tupec.
            • exmaxx
              Ad Robotron3: Jo, tak na tom možná něco bude *3* Vyzkoušíme, uvidíme *4*
            • CrocoRay
              Robotron: Mínuska se dávají hodně i za názor. Můžeš napsat sebevětší kritickou pravdu o oblíbené hře a mínuska prostě schytáš či naopak. Taky můžeš napsat něco objektivního mimo téma her a nějaký ignorant, co tomu nerozumí ti stejně dá mínusko. Nebo můžeš být prostě neoblíbený a dostáváš je už z principu *1*

              Ale každý rozdává pluska a mínuska podle jiných důvodů, jenže ve výsledku počet plusek nemusí znamenat vždy kvalitní názor a počet mínusek ten nekvalitní. To určuje místní komunita, která vesměs neuznává cizí názory *3*
            • Nevim. Ne ze by mi na tom zalezelo, ale celkem jsem se podivoval, kdyz jsem napsal uplne nezpochybnitelnou pravdu, jednoduchy fakt, a schytal jsem 14 minusek, nebo tak neco. A to si nemyslim, ze bych byl sprostej, nebo nekoho urazel, nebo o tom nevim :) Ciste treba za to, ze z toho nekdo vycetl jakousi negativni naladu, asi. Nejvic mi pripada, ze to funguje, jsi pozitivni, pluska, jsi negativni minuska. A pak za nejaka informace :)
            • exmaxx
              Ad Robotron3: Oboje jde prece ruku v ruce. Nikdy nedam plusko nekomu, kdo sice reaguje na spatnej nazor, ale dela to za pouziti vulgarismu. Napr. nevim, za co si alfonz od nName vyslouzil osloveni "ty trotle". *7*
            • Minuska (a pluska) lidi davaj za to, jak na ne pusobis. Za informacni hodnotu moc ne. (takova moje zkusenost :)
        • Ja zas nechapu, jak nekoho muze urazet, nebo mu muze vadit, ze jsou Americani hrdi na to, ze jsou Americani? Tak jim to nechte :) Navic nName ma pravdu. Strom nema s valkou o nezavislost zadnou souvislost, vlajka ano.
          • XorxoxTalarius
            Ja americanum neberu to ze jsou hrdi na to ze jsou americani a na to ze svuj uspech postaveli na genocide ostatnich ...
            Mne jen vadi ze se nam to porad podstrkuje ... myslim si ze kdyby tam zadna vlajka nebyla tak ta postavicka je taky lakava (nebo kyby se dala aspon oddelat).
  • A o rok bude Assasin´s Creed: WW2, hlavnou ulohou bude zoskocit z lietadla nad Berlinom a cmajznut jednemu fuzatemu parchantovi jablko ...
    • to bude super pohled až se borec s předimenzovanou kápí pokusí splynout v davu esesáků :D
      • Vtipne bude ako sa nas Assasin vyrovna s rychlym padom potom co mu gulometom roztrielaju ten padacik, ale som si isty ze urcite pride nejaky podobny Vinci co mu prirobi poriadne silne pruziny na topanky ...
  • A je to tady zase ... ve sběratelských edicích by měli být různé upomínkové předměty jako jsou sošky, medailony a různé prkotinky klidně i ty bonusové zbraně do hry (když si někdo chce hru udělat jednodušší popř. zajímavější) ale neměli by se tam dávat mise. Vždycky se cítím okradený když vydají x speciálních edic a v každé je něco jiného.
    Resp. proč lidem co kupují origošky hazí klacky pod nohy a neumožní jim koupit kompletní hru ?
    • Přesně napiště jim někdo do Twiteru nebo kde maj ty stránky ať si to kurňa uvědomí.. když jsem četl tento článek uvažoval jsem o koupi dočtu to do konce a nemám zatím zájem...
    • Malkavian
      Přesně tak, pirát si to stáhne a má kolikrát více než poctivě platící. *7*
      • S tímhle nemůžu nic jiného než plně souhlasit. Kámoš si nedavno přeinstaloval systém a když si chtěl znovu nainstalovat AC:Revelations tak mu to napsalo že klíč už byl použit...A to si koupil speciální edici za 2 litry...Účet na uPlay má pořád stejný, takže zkusil napsat Ubisoftu na support, zatím bez odpovědi..Mezitím si AC:R stáhnul, došly mu nervy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit